Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szabadulhatnék az ettől...

Hogy szabadulhatnék az ettől való félelemtől?

Figyelt kérdés

A biblia sötét próféciái a jövőre szerintem már negatívan hatnak rám.

Engem nagyon aggaszt, hogy ilyen irányba megy a világ és szenvedni fogunk.

Hogy szabadulhatnék meg ettől az érzéstől?

egy kis olvasnivaló.


- https://www.youtube.com/results?search_query=a+fenevad+b%C3%..


- [link]


- [link]


- [link]


- [link]


- [link]


így nehéz bizakodóan a jövőbe tekinteni..



2015. jan. 12. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igyekezz Jézus hű követője lenni, az Ő parancsolatait megtartani. Nem a félelem szellemét örököltük tőle. Az Ő kezéből semmilyen erő nem ragadhat ki. De vigyázz! Te magadat kiszakíthatod onnan, ha engedsz a kísértéseknek!
2015. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még gyerekkoromban olvastam egy ilyet, hogy valami "tudós" megfejtette a Biblia kódját, és csomó jóslatot olvasott ki belőle, és megtörtént történelmi eseményeket, stb. Aztán írta, hogy ez alapján a kód alapján 2006-ra atomháborút jósol a Biblia, elpusztul az emberiség, apokalipszis, blablabla. Gyerekként megijedtem, aztán felnőttem és rájöttem hogy konteós baromságokban ostoba dolog hinni. End of story. <3
2015. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Értelmesebb dolgokkal foglalkozz.

2. A félelmek könnyen feldolgozhatók:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2015. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" Nem a félelem lelkét adta nekünk, hanem az erőnek , szeretetnek és józanságnak lelkét"

Ne vedd magadra a világ terhét. Azt Jézus megtette érted!

Mondd el neki, hogy félsz és Ő elveszi!

Peace! <3 :)

2015. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megtettem és nem vette el !

Az aggódásból viszont több lett !

2015. jan. 13. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor fordulj segítségért valamilyen szakemberhez aki szintén hívő. Ha kell tudok ilyet.

Remélem sikerül leküzdened ezeket a félelmeket. Én paranoiás voltam....24órás félelem, rettegés....és onnan is volt kiút!!!

Írhatsz privibe ha van kedved!

Minden jót Neked!

2015. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed az ima nem segít, valamilyen áldozatot kellene hoznod. Valamit megvonsz magadtól: pénzt, időt, energiát. És segítesz pl. egy rászoruló embernek. Tehát valami szolgálatot vállalsz, ez egy áldozat. Vagy egyszerűen megvonod magadtól egy ideig az ételt. A böjt is egyfajta áldozat. Jézus mondta egyszer, hogy van olyan démon (félelem szelleme), amit csak imával és böjttel lehet legyőzni.
2015. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!