Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabadulhatnék meg az...

Hogyan szabadulhatnék meg az álmoktól?

Figyelt kérdés

Nyár végén vettünk közös lakást a párommal, és októbertől új munkám van a közelben. Sajnos, nagyon sok csalódás és megalázás ér a munkahelyemen (mindennapos, és elég durva...) Nem akarom megnevezni, hogy hol, és kiktől, a kérdés szempontjából mindegy.

Az a lényeg, hogy mostanában egyre rosszabb rémálmaim vannak.

A múltkor egy hídon voltunk egy folyó felett a párommal, és egy csapat ember ment bele a folyóba, hogy öngyilkos legyen. Ezt álmodtam.

Ma reggelre pedig betegséggel álmodtam, láttam a saját sírom, és leukémiás voltam álmomban...

Nem tudom, meddig bírom még ezt. Munkahelyet váltani nem tudok jelenleg, kell a pénz, de attól félek, hogy ebből baj lesz.

Hozzáteszem, hogy 31 éves vagyok, a diploma után elkezdtem rögtön dolgozni, sosem tétlenkedtem. Most sem szeretnék!

Hogyan sugározhatnék magamnak egy kis pozitív energiát? Mit tegyek, hogy ne vegyem olyan tragikusan a bántásokat?


2014. márc. 6. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A tudattalan az álmokban a bántó információkat (félelmeket) igyekszik selejtezni, szimbolikus módon.

A félelmeidtől kellene megszabadulni, és az házilagosan igencsak nehéz, többnyire pszichoterapeuta szükséges hozzá, lehetőleg olyan, aki hipnózissal, integratív terápiával kezel.

2014. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!