Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Speed drogtól kattog az...

A Speed drogtól kattog az állkapcsom. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Tegnap szivtam Speedet. Akkor kezdődött, kattog az állkapcsom ha kinyitom a számat. De még ma is tart, mikor múlik el?


Irták több helyen, hogy állkapocs görcs jelentkezhet. Viszont nem volt rágási kényszerem.



2015. ápr. 27. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudhatod pontosan mit adnak el neked úgy, hogy Speed. Magyarországon jó esetben minimális amfetamint kapsz felütve koffeinnel meg hintőporral, rossz esetben valami dizájner szemetet, aminek sem a rövid- sem a hosszútávú hatásait nem ismerjük.


Az állkapocs kattogás tipikus mellékhatása a spurinak, ezért tartanak maguknál a spurisok rágót, hogy ne menjen sz*rrá az állkapcsuk. Ha feltételezzük, hogy jó minőségű speed-et kaptál, akkor az 2-4 napon belül kiürül a szervezetedből, viszont addig jelentkezhet az úgynevezett "comedown", azaz amikor jössz le az anyagról, és a pozitív hatások megszűnnek, a mellékhatások viszont felerősödnek.


Tehát max. 4 napon belül el kell, hogy múljon a rángás. Ha nem, mindenképpen keress fel egy dokit.

2015. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Rágóval még jobban kattogna. Nem tudom mit kaptam, de a beszedés után 12 órával tudtam elaludni és csak 1 órát. Ennek a pozitív hatása 4-5 órát tartott utána csak pörgetett ébren tartott. Azóta nem érzek másnaposságot. De remélem a kattogás elmúlik. Csak 1-szeri használat volt.



Tehát max. 4 napon belül el kell, hogy múljon a rángás. Ha nem, mindenképpen keress fel egy dokit.

2015. ápr. 27. 21:59
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt írják = "Akik mélyharapással rendelkeznek: náluk a felső fogak szinte az egész alsó fogazatot takarják. A felső és alsó állcsont ezáltal közelebb kerül egymáshoz, ami túlterhelheti az állkapocsízületet."


Nekem pont ilyen fogazatom van. És nekem sosem kattogott régen. Pedig van akinek 14 éves korától előjött, én 33 éves vagyok.

2015. ápr. 28. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamit valamiért.

Továbbá engedd meg, hogy gratuláljak, hogy nem tudod mit kaptál, de azért bevetted. Végül is arzén is lehetett volna.

2015. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Speed néven kaptam. Speed néven bármit eladhatnak. De sokszor a díler sem tudja mit ad el, mert az 10 kézen vagy (több) jut el a gyártótól a fogyasztóig. Senki se tudja mik az összetevők.

Én biztos vagyok benne, hogy nem fog elmúlni ez az állkapocs kiakadás. Nem tudom, hogy magától előjött volna. Csak furcsa, hogy pont a speed közben jött elő és azóta tart.

2015. ápr. 28. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam a legelső után csak fájt az állkapcsom. Ugyebár ha kissé túlzásba viszi az ember, akkor jobban feszül tőle, és lehet hogy a fogát is összeszorítja. Lehet attól készült ki az állkapcsod.

Igen, egy-két napon belül el kell már múlnia, ha csak túlterhelődött.

2015. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia en egy vad par napos meneteles utan szajsebeszetre mentem addig kattogott hogy kiakadt. Ez volt 3eve azota is kattog alapjaraton is beallva speedtol jobban, bebogyozva meg nagyon hangosan kattog szova masik felebe hallani. Neha erzem ahogy a porc morzsalodik le... ez ilyen nekem mar orokre kattogni fog orek koromba meg leesik az allam 😀
2018. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is kattog azóta is, ez már nem fog elmúlni, hanem örökké fog tartani. Szerintem inkább az miatt van, hogy mélyharapásos fogazatom van. És ez előbb utóbb előjött volna. A balfülemnél hallani, már megszoktam.
2018. márc. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!