Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rágom a szám/görcsben van az...

Rágom a szám/görcsben van az állkapcsom, miért?

Figyelt kérdés
Egész gyerekkorom óta rágom a szám kívül-belül, és az utóbbi időben, ha épp megpróbálok leszokni róla, azt veszem észre, hogy az egész állkapcsom be van feszülve, merev, görcsös. Ez teljesen feszültség jele, de nem tudom hogyan lehetne ennek véget vetni. tudom, hogy magát az okot kellene megkeresni, hogy miért vagyok feszült, de valójában az egész gyerekkorom egy nagy kupac stressz volt, szóval szerintem ahhoz van köze. "menyj agykurkászhoz" féle ötletekre nem vagyok kíváncsi. inkább az érdekelne, akinek hasonló tapasztalata szokása volt, hogyan sikerült továbblépnie a dolgon?
2014. ápr. 11. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor ott tombol benned az ideg, és manifesztálódni kíván szájrágásban akkor állj neki ellen. Kőkemény meló lesz, de közben boldogítson a gondolat, hogy képes vagy rá. Nem a szád fogja eldönteni, hogy mit csinál, hanem te. Erősebb vagy. Uralkodni tudni önmagadon a legnagyobb kihívás. De amekkora kihívás úgy ugyanakkora örömmel is jár együtt. Javallom neked Paksi Zoltán gyógyító meditációját. Így rákeresel, benyomod, és lazítasz. :]
2014. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. ápr. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!