Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megunt életképpel mit lehetne...

Megunt életképpel mit lehetne kezdeni? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy 27 srác vagyok, szülők által biztos háttérrel, fantasztikus barátnővel, végzősként egyetemen, de egyre többször azt érzem, hogy nincs értelme élni.

Diákként eljárok dolgozni amikor nincsen suli (fizikai munkát), mellette ugye kellene tanulnom, de egyszerűen nem bírom magamat rávenni, amikor pedig sikerül, elkezdem csinálni, de semmit sem értek (3 db tárgyam maradt) inkább otthagyom. Ilyenkor arra gondolok, hogy teljesen értelmetlen tanulni, mert úgysem fogok tudni elhelyezkedni még a diplomával sem.

Munkahelyen látom, hogy a teljes munkát végző emberek mennyire boldogtalanok. Heti 5-6szor felkelnek, a fél napjukat bent töltik havi 80-90 ezer ft-ért túlórával. Nekem ehhez semmi kedvem.

Egyszerűen nem látom az élet értelmének egy ilyen átlagos embernek, mint például nekem. Tehetségem semmihez sincs, az szerintem nem élet, hogy tanulsz amíg bírsz, aztán 30-40 évet ledolgozol.

Többször elgondolkoztam már azon, hogy jobb lenen ha nem lennék, csak ugyebár a családomat és a barátnőmet itt hagyni nem valószínű, hogy képes lennék, mert nagyon szeretem őket.


Szerintetek mit kellene tennem, mitől lehetne pozitívabb a gondolkodásmódom?


2015. ápr. 26. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz pontosan?
2015. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gépészmérnök Bsc
2015. ápr. 26. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi, és szerinted ezzel nem lesz diplomád?? Tudtommal kb. az egyik legkeresettebb szak...
2015. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!