Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emetofóbiám van már 6 éve,...

Emetofóbiám van már 6 éve, hogy lábaljak ki ebből? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

6 éve szenvedek emetofóbiától, mióta elválltak a szüleim. Apám szentül hiszi, hogy hülye vagyok, ahogy ő mondja, skizo vagyok. Kedves tőle.. Viszont ez így nem élet.. Nézem az időt, hogy mi után mit eszek és mikor, keveset eszek, van, hogy megtagadom a kaját magamtól, és rettegek attól, hogy kihányok valamit. Hogy lábaljak ki ebből, úgy, hogy apám NE tudjon róla..? Nem kell nekem az ő idióta szövege, csak egy lapát lenne erre az állapotra...

iu.: Hülye kommentettek hagyjatok, hogy újabb finnyás tini, stb... meg, hogy tudom-e ez mit jelent. ha nem tudnám, nem írnám le! Segítséget kérek, nem azt, hogy oltsatok be...

Vlaszaitokat előre köszönöm!!!

17/L


2010. febr. 21. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmennél pszichológushoz, mindent megoldana. Ő meg tudná mondani apádnak, hogy nem vagy se hülye se skizó, és még meg is gyógyulnál.


Sokkal bonyolultabbak ezek a dolgok, mind hogy néhány tippel segítsünk.

2010. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudok túl sok okosat mondani, az nem működik, hogy elmész a háziorvoshoz, elmondod neki, és ő meg elirányít a megfelelő szakemberhez? nem tudom, hogy iylen esetben ő értesíti e a szüleidet hivatalból (merthogy még nem vagy nagykorú). mikor töltöd a 18-at?
2010. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Októberben töltöm...

voltam sulipszichológusnál, adott egy honlapot. www.mashogy.hu

itt bulimiások és anorexiások vannak, de az emetofóbia egyikhez se kapcsolódik... aztán a sulipszichológus lelépett. Tök jó. azon az oldalon lehet kérni egyéni tanácsadást, nade 15000 ft-ért??? Per óra??

2010. febr. 21. 08:59
 4/15 A kérdező kommentje:
pedig valaki segítségére szükségem lenne.. :'( Nem bírom már tovább... Minden napom egy küzdelem.
2010. febr. 21. 09:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj a házi orvoshoz, aki beutal a körzeti pszichomókushoz. Azért nem kell fizetned.
2010. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem kell érte fizetni, menj el a háziorvoshoz és az beutal .
2010. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2010. febr. 21. 09:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Írjál nekem. Segítek.
2010. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogy segítenél..? ( Bocs, kicsit bizalmatlan vagyok)
2010. febr. 21. 14:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de csak el akartad mondani a bajodat?
2010. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!