Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor lehet hülye vagyok?...

Most akkor lehet hülye vagyok? (egyik barátom (nőm) szerint koncentrációs/figyelemzavarom van) Hol tudom ezt megnézetni?

Figyelt kérdés

Vannak gondjaim a munkahelyemen, eddig volt már 3-4 melóhelyem és lassan 32 leszek.Az a probléma mikor valaki(főnök/csoportvezető) mond valamit amire figyelnem kéne, egyszerűen nem értem az elejét vagy nem tudom, sokszor szólnom kell h mondják elölről. Van amikor a mondat közepén/végén jövök rá mit mondta az elején.Előfordult már az is, hogy haverokkal sörözünk és mondanak valami hosszú történetet és néha elvesztem a fonalat(utóbbi nem gond).


Akkor zavaró ez nagyon, ha legalább 2-3an álnak mellettem és röhögnek vagy mosolyognak. Ez annyira rossz érzés és azt hiszik, hogy hülye vagyok.Ráadásul teljesen új számomra kipróbálatlan munkakört kezdtem nemrégen.Elektrotechnikust végeztem, de gépész vagyok egy cégnél, azért mert nincs más munka stb.


Hol tudnám ezt megnézetni?



2015. ápr. 15. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Fordulj pszichiáterhez mert lehet hogy figyelemzavaros vagy amit nem diagnosztizáltak nálad gyerekkorban. Vannak rá igen modern és hatékony gyógyszerek amitől jobban fogsz tudni koncentrálni.


SOTE (Semmelwis egyetem pszichiátria) vane gy ADHD ambulanciája oda is elmehetsz ingyenes.


Vagy Csiky Miklós doktor úr is vállal figyelemzavaros betegeket a magánrendelésén csak az drága

2015. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2015. ápr. 15. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és azt kifelejtettem hogy lehet hogy csak a betegséged miatt vagy gépész/elektrotechnikus. Valószínűleg sokkal nagyobb az iq-d mint amilyen szakmákat csinálsz csak a figyelemzavar miatt nem tudtál figyelni az iskolában és sajnos ez lett belőle! :((
2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!