Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom, miért nem hagyom...

Nem tudom, miért nem hagyom magam enni? Nagyon kérem adjatok tanácsokat! Számomra ez félelmetes. Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Az elmúlt nehéz időszakot, félévet átvészeltem nagy nehezen. Most megint nagyon rosszul érzem magam, de ezt senki nem látja. 2 hete kezdtem el nem enni. Először talán direkt...vékony akartam lenni...meg önző módon azt hiszem reméltem, hogy a szobatársaim legalább észreveszik h egy falatot sem eszek. Hát nem így lett...észre sem vettek, ami nem kéne, hogy zavarjon, de valahogy mégis. Én mindig mindenkinek segítek és észreveszem h másoknak gondjaik vannak és h mire van szükségük, segítek nekik. Talán nekem is csak arra lenne szükségem h vki figyeljen... Na de lényeg a lényeg 3 napja volt egy jó napom és elhatároztam h elég az éheztetésből, eszek és olyan leszek, mint rég. Még a terveim is leírtam egy papírra és nagyon lelkes voltam. Rendeltem is egy pizzát, h lezárva ezt az időszakot, majd az lesz az első kajám. A baj csak az, h miután élvezettel befaltam a kaját, az eszem és az érzéseim közt oltári nagy harc lett...nem tudtam magamban tartani a kaját...egyszerűen azt éreztem, h egyszerűen nem szabad ennem. Nem tudom h ez miért van, talán átestem a ló túloldalára, de ijesztő, mert egyik pillanatban tök nyugodtan, békésen elhatározom, h huh de kívánom mondjuk azt a sütit, tök nyugodtan meg is eszem...de utána 180 fokos fordulatot vesznek az érzéseim és képtelen vagyok nem kihányni... Továbbra is megmaradt a kalóriavadászatom, hiába zártam le a problémás időszakom...figyelem mi mennyi kalória, és 200 max 300 fölé egyszerűen nem hagyom magam menni...pedig az eszem tudja h ez így nem helyes. Sőt még kívánom is a kaját...de ha már lent van minden megváltozik...segítsetek!
2010. febr. 20. 11:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a legojbb, ha orvoshoz fordulsz. Most ezt nem rosszból írom, de talán ő tud segíteni neked igazán. Drukkolok!
2010. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez anorexia bulémia keverék,nagyon is ismerős,együttérzek veled.én rátértem paleo étrendre, nézz utána mi ez.nem eszem olyat ami nagyon hízlalna így nem is akarom kihányni.nekem ez segített.sok sikert
2010. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a jó, hogy felismerted, így nem mehet tovább. Az orvosok tudnak segíteni, hogy ne kelljen éhezned, mert ez semmi.
2010. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!