Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki egyre hülyül?

Mindenki egyre hülyül?

Figyelt kérdés
Diplomás barátnőim nullák szövegértésből. Küldök nekik egy egyszerű emailt, és nem képesek értelmezni, végigolvasni. Elolvassák felületesen, és hülyeségeket kérdeznek vissza.

2015. márc. 20. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy te fogalmazol slendrián módon. Te tudod, hogy mit akarsz írni, de elmulasztod a felét papírra vetni, aztán csodálkozol, hogy miért nem gondolatolvasó a másik.

Ezt szokta csinálni a sok tapló, aztán jönnek ezzel a "szövegértés" szöveggel, amit olvastak valahol a neten és nagyon megtetszett nekik, mert olyan okosnak képzelik magukat tőle.

2015. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az fel se merül benned, hogy te fogalamzol hülyén? Ismerősö is olyan idióta módon bírja néha kifejezni magát, hogy 20x agyvérzést kapok, mire megértem mit akar, ilyen fél mondatokból találjam ki típus.
2015. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dorka0001 válasza:
0%
Szerintem nem, csak te vagy basz*ttul sznob :D
2015. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én egyértelműen leírtam mindent, de úgy tűnik, csak minden második szót olvassák el!
2015. márc. 22. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!