Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől álmodok ilyeneket?...

Kameko-chan kérdése:

Mitől álmodok ilyeneket? Mikor tudok végre olyanokat álmodni mint mindenki? ; (

Figyelt kérdés
Minden nap, minden este horrort álmodok, amiben semmit nem tudok tenni, csak tétlenül érzéketlenül nézem ahogyan a többiek halnak meg körülöttem.. Ahogy fölébredem egy túlhajszolt marionett bábúnak érzem magam. Ez ahogy van nem normális... MÁR SEMMITŐL sem érzem veszélyben magamat, ez nagyon veszélyes...;( Mit javasoltok, hogyan álítsam le ezt?

2015. jan. 5. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ne nézz idióta animéket.
2015. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig szerelmes storykat álmodok. :D
2015. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ilyeneket álmodom,egyszer meg is történt amit álmodtam...
2015. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a napi programodat, de talán jót tenne egy kis lazítás, sport, masszázs, meditáció, ilyesmi. Velem akkor szokott előfordulni hasonló, ha túl stresszes az életem. Az igazán rossz a sleep paralysis, ami gyakorlatilag még bénult állapotban hasonló hallucinációkból áll. Az ijesztőbb. Nálad talán használna, ha megtanulnál tudatosan álmodni, akkor tudnád kontrollálni, hogy mi történjen, illetve talán ki is tudnál lépni az aktuális álomból, ha nem tetszik. Nekem csak párszor jött össze ilyesmi, de nem volt rossz.
2015. máj. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!