Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » T. Mindenki. Fertőző e a...

T. Mindenki. Fertőző e a demodex, és a blevis fajtája átterjedhetnek e az atkág arcról a fejbőrre?

Figyelt kérdés
demodex,stb

#blevi #fulliculurum
2014. szept. 5. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek tőlük. Azt hiszem, hogy erre csak egyéni tapasztalatok vannak. Nekem a fejbőrömön vannak, a két szemöldököm közt az orrnyeregnél és néha érzem a fülcimpám mögött stb. Hogy az arcomon van-e, azt nem tudom. Nyilván erősen bőrtípus kérdése is. Nekem a 70%-os alkoholos átdörzsölés használ, ilyenkor pár napos - 1 hetes viszketés mentes időszak következik, aztán újra megélénkülnek. Viszont a feleségemmel közös fésűt használunk, neki soha nem volt gondja, tehát se fésűvel, se közvetlenül rólam őrá nem ment rá atka, vagy az ő bőrét nem szeretik. Én kifejezetten zsíros bőrű, szeborreás típusú vagyok, neki meg tökéletes, sima, "pórusmentes", pattanásmentes bőre van.
2014. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha még mindig szendvecc tőlük pont most találtam egy jó börgyógyászt az ostrom utcába dr petermann krisztina,nagyon jó de őrült drága.Egy kezelés 10-15 ezer ft.
2014. szept. 5. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!