Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom ha szeretem...

Mi lehet a bajom ha szeretem ha félnek tőlem a nők? És mennyek el pszihológushoz?

Figyelt kérdés

Imádom ha félnek tőlem a nők , csak így bárhol , bárki . Amikor a barátnőmmel veszekszek akkor mindig (ugye ha valakivel veszekszel nem igazán szeretne veled lefeküdni) és én mindig megdugm és akkor kapálózik meg síkít akkor befogom a száját meg ilyenek . És ezt több barátnőmmel megcsináltam. De tudom ,hogy nekik ez nem jó !! Ezért megakaror változni,, mit tegyek ????? mindig megdugom ilyenkor őket !! És anyukám a

Mindenem vele bármit megbeszélhetek neki is mondtam ő el is akart küldeni pszihológushoz de nem tudom ,hogy ehhez tényleg kell-e !! Egyidős a barátnőm anyámmal. Anyám 42 a barátnőm 41 ez se normális azt mondják !!!! !!!!!!!! De mit tegyek mennyek el pszhihológushoz akkor ??????????? De amúgy a csajok is vadak mert ilyenkor a barátnőm megharapja a nyelvem ezért már nem is szoktam ilyenkor lesmárōølni !!.!!!?


2015. febr. 23. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
HÁT TE NEM VAGY NORMÁLIS:DDDDDDDDDDDD
2015. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez szexuális erőszak, büntetendő.

Fordulj pszichológushoz!

2015. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!