Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretem magam, mit...

Nem szeretem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Leginkább a belsőm nem szeretem.

Nem tudom működtetni az életem.

Nem is nevezném magam férfinek.

Egy szerencsétlen,elfuserált alak vagyok.

Az éltem minden(!) területén bajok vannak. Gondolj bármire is.

Nem tudom feldolgozni, hogy úgy lettem középkorú, hogy nem voltam fiatal.Kimaradtam az életből.



2014. dec. 31. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Azonosultál az énképeddel (amit mások visszakükröztek rólad). Keress gyakorlatokat amelyek rávilágítanak, hogy értékes ember vagy.

Youtube-ról Biegelbauer Pál "Ki vagyok én" tíz részes előadása sokat segíthet...

2014. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én úgy lettem 27 éves, hogy18 éves koromtól a házból csak akkor mozdulok ki, amikor elkell menni vásárolni. Se egy barátom, se egy olyan kapcsolatom, akire számíthatok. Elszaladt velem ez a pár év, s nem is tűnik ennyinek. Ha belegondolok, hogy egy 27 éves nő leszek, egyszerűen elfog a depresszió. Nem érzem magam érzelmileg érettnek, hogy én ennyi idős legyek. Én még egy 18 éves kislánynak érzem magam. És nem tudok ezzel megbirkózni. Mindemellett jönnek még a pszichológiai problémáim is, ami ugye gátol abban, hogy felnőjek már végre. Az én életem területén is mindenhol bajok vannak. De ez van. Ezzel együtt kell élnünk, vagy irány a pszichodoki, de még az esetek 85%-ában ő sem tud mit kezdeni velünk. Vannak bajok, amik nem kigyógyíthatók, csak gyógyszerrel elnyomhatók. Sokszor jut eszembe az öngyilkosság is, hogy végre kiléépjek ebből az átkozott szenvedésből, mert néha, nagyon néha az akarat megvan bennem, hogy változtassak, de nem megy. A problémáim, amik megvannak, gátat szabnak nekem. Sok ember küzd efféle bajokkal. Ez tudom nem vígasztal, de az élet ilyen. Valakinek megadatik a luxus, valaki a szegénységbe kényszerül. Valakinek nincsenek szociális gondjai, valaki retteg még az újságoshoz is elmenni. Nincs más lehetőség, mint elfogadnunk az állapotot, és ha elég erőnk van hozzá, akkor változtatni ezen.
2014. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A változtatás kivitelezésének napi szintűnek kell lennie. Ez az amivel én is küzdök... #1 voltam és rám is jellemző amit Kérdező leírt.
2014. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A körülményekhez történő lelki hozzáállás megváltoztatható.
2014. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdemes segítséget kérni: lelkisegély szolgálat, pszichológus, kineziológus, lelkész, bárki... Indulj el valamerre. Ezt hívják midlife krízisnek (életközépkori krízisnek). Sokan érzik úgy, ahogy Te.
2015. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előre nézzél,ne vissza. a múlt már elment, a jelenben élj. írd le hogy mit nem szeretsz magadban, és mindennap 1 dolgon dolgozz , hogy megváltoztasd magadon, így lassan megszereted magad.szintén a papír túloldalára írd fel mindennap hogy mi az amit megváltoztattál magadban és már kedveled. Ha reggel felkelsz, azzal kezd a napot, hogy mi az amit szeretsz magadon.
2015. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölöm magam, és folyton az öngyilkosságon gondolkodom. 3 próbálkozásom már volt, csak félresikerült.
2015. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Emberek! Akármerre nézek, depressziós mindenki. Ne értsetek félre, én is az voltam, de összeszedtem magam. Ne hagyjátok el magatokat, gyerünk, próbáljatok ki új dolgokat, ne hagyjátok futni az életeteket. Beszéljetek valakivel, vagy keressetek itt beszélgetőpartnert, ha nem számíthattok senkire. Bármit hiszel, bármi a bajod, ha valaki, hát te meg tudod oldani. Mert te képes vagy rá! Hidd el, és akkor már csak jobb jöhet. A problémákkal nem az a baj, hogy vannak ,hanem a hozzáállásunk hozzá. Ezt meg tudod változtatni, csak rajtad múlik. Ha már úgyis lent vagy, mi jöhet még, próbáld meg, hiszen rosszabb már nem lehet. GYerünk, hajrá, én hiszek bennetek!
2015. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!