Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai bagoly vagyok. A...

Éjszakai bagoly vagyok. A nappalokat nem szeretem. Este érzem jól magam. Ezt fordíthatnám valahogy az előnyömre? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is. Azt mondták menjek el éjszakai portásnak :)
2012. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, de nem sok előnye van szerintem. Ügyeket intézni csak nappal lehet, bevásárolni oké lehet éjjel de iskola, munkahely stb.. ezek szinte mindig reggeltől délutánig tartanak.

Aztán meg a család leszid amiért nappal alszol és nem segítesz.

Az éjszakai bagolyság jó, ha egyedül laksz és nem kell nappal megerőltető munkát végezned, de nem ilyenkor amikor csak kb a nap 1/4ében van sötét. Mert az úgy nagyon kevés, ha meg alszol amikor világos van akkor a nap 3/4ének vagy annyi vagy fent vagy és akkor meg nem érzed jól magad.

Sajna ha rászoksz erre, akkor a napfény egy idő után már elviselhetetlen lesz és sötét emósnak fognak hinni. :D

De ha tudsz nappal aludni, mert van rá időd, és a család nem ordít az ajtód előtt 6tól 21ig hogy nehogy aludj mint nálam akkor jó. :)

2012. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel,nappal lehúzom a redőnyt és alszom,ha nem tudok akkor netezek.Még azt is utálom ha a nappali fény bejön a lakásba.Este 7-8 körül meg nekiállok mosni,takarítani,zenét hallgatni...stb.Ma hajnali 3-kor pl babot válogattam. :D
2012. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűűűűűűűű! Lehet, ezt megmutatom azoknak, akik engem hülyének néznek, és éjjeli bagolynak neveznek. Hadd lássák, nem kivételes esettel állnak szembe!


Nekem az a problémám, hogy napközben csak tervezgetek, nincs kedvem semmihez, és amikor aludni kellene, akkor fog el a tettvágy. De akkor meg aludni kell menni, mert a többiek akkor alszanak, illetve ha másnap suli / munka van, akkor az éjszakai pihenésből is kell vmennyi.

De jó tudni, hogy nem csak én élek "fordított életet", ha úgy adódik. :)

2012. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is így vagyok :) Napközbe nincs kedvem semmi komolyat csinálni, mindig csak este... Imádok este kocsikázni, sétálni, szeretem nézni a csillagokat, teliholdat. Van amikor a teliholdtól nemtudok aludni vagy alvászavarom van. Egyébként allergiás a bőrőm a fémre, nemtudom, hogy van-e köze ehhez. VÉRFARKAS! xD Amúgy nemtudom, előny? nem túl előnyős dolog ez. Ha nem folyna ki a szemem este akkor én olvasnék.
2012. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem okés ez így...nekem.

Legutóbb is hajnal 2.00-kor mentem aludni. Reggel 7.00-kor keltem, de olyan vagyok egész nap mint egy hulla....


És MOST kezdek éledni...

Hogy lehetne ezt megváltoztatni vajon?

Ti hogy vagytok most?


4.

2012. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 poiu ***** válasza:
Miért kéne megváltoztatni, ha megteheted. Éjfél után nyugi van, lehet szórakozni, vagyg pénzt keresni (legjobb együtt). Ha a kicsi vagy a vekker ébreszt hajnalban, persze, akkor más a helyzet.
2012. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban azzal tudsz változtatni a dolgon, ha nappal csapágyasra hajtod magad fizikailag, este igyál meg egy bögre meleg tejet, garantáltan elalszol. Azért aludtok össze vissza, mert fizikailag nem fáradtok el. A többi csak kifogás
2012. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ezt fordíthatnám valahogy az előnyömre?"



Keress éjszakai munkát!

2012. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csillagászok,orvosok,metősök éjszaka is dolgoznak.

Sajnos most más munka nem jutott eszembe....

2020. jan. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!