Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék venni bajuszos,...

Hol tudnék venni bajuszos, masnis vagy cicás gyűrűt, és baglyos nyakláncot NYÍREGYHÁZÁN?

Figyelt kérdés
baglyos nyaklácból ilyen kellene: [link] A Bizsu Bridgetbe tudom hogy van ilyen de drága. máshol láttatok ilyet valahol Nyíregyen?

2012. júl. 16. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
newyorker
2012. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ezek közül melyik van a newyorkerbe ?
2012. júl. 16. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg..

2012. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nbem vagyok nyíregyházi, de eddig az összes new yorkerben láttam már.
2012. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondom Nyíregyen,nem neten -.-
2012. júl. 17. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Baglyot valamelyik Kínaiba nézzél, bárhol voltam Kínaiban, mindemhol volt 700-1000 forint között! A Vaterán is van 700 forintért, ha a boltban esetleg nem találsz. Így még postaköltséggel is megveszed kb 1000 forintból. Cicás gyűrűt a Müllerben láttam, 1000 forint volt, állíthatós és nagyon aranyos. Bajuszos gyűrűt viszont nem nagyon láttam máshol, csak a Bijou Brigitteben, ott meg tényleg elég drága. Úgyhogy szerintem rendelj a netről, még úgyis olcsóbb, mint a boltban. A New Yorkerben én nem láttam se baglyot, se bajuszos gyűrűt, pedig voltam ott mostanában. (nem is egy város, nem is egy üzletében) Ha gyakorlott vagy az Ebayen, akkor onnan nagyon olcsón rendelhetsz mindent.(1-2 dollárért) De szerintem a Vaterás is megéri, bolti árhoz képest meg főleg.
2012. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagyis mindenhol, csak elgépeltem.
2012. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nyíregyházi aki hirdeti, ezért átvehetnéd Nyíregyen is de segítsen neked legközelebb a jó k.rva anyád. :)
2012. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs de úgy értettem hogy egy üzletbe hol lehet kapni.. nem szeretek netről vásárolni mert már volt rossz tapasztalatom személyes átvételnél is..
2012. júl. 17. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Én láttam pont ma a korzóba a New Yorker melletti bizsus boltba :) :)
2012. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!