Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak még itt olyanok, akik...

Vannak még itt olyanok, akik vagdossák magukat, és minden nap rájuk tör az az érzés, hogy nekem megkéne halnom? 14/L

Figyelt kérdés
Hosszú ideje ezt érzem.
2015. jan. 15. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jelen.

19 éves lány vagyok, szociális fóbiás, depressziós.

2015. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem vagdosom magam, csak néha beverek egyet a falnak, vagy az asztalnak. A célja ugyanaz, csak nem marad nyoma.


Az öngyilkosságon meg naponta többször is gondolkodom, így most is. Az utóbbi fél évben nagyon felerősödött. Mindemellett én is szorongásos depresszióban és szociális fóbiában szenvedek, ahogy az első.


26/F

2015. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, voltál szakembernél?
2015. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez. De nem fogunk meghalni. Túléljük ezt a sz@rt, akkor is..

22L

2015. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3: Igen. Többször is össze-vissza és ezért is lett egy kicsit talán rosszabb az állapotom. Bár lehet, hogy nem lett rosszabb, csak inkább más. Korábban nem voltam ennyire frusztrált és nem csapkodtam.
2015. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál vagy pszichiáternél?
2015. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Egy időszakban párhuzamosan jártam mindkettőhöz, de aztán később likviditási problémáim voltak, így maradt az ingyenes pszichiáter, aki végül más városba ment. Utána csak egy gondozóba tudtam elmenni, ott meg egy évre felírták a gyógyszert és leszartak. A gyógyszer meg nem használt.
2015. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hm..Azért még bennem is él a remény.

Bizonyos emberek, barátok miatt.

Remélem, hogy egyszer majd nagyon boldog leszek.

És ezt kívánom nektek is, fel ne adjátok:)

2015. jan. 15. 19:37
 9/13 anonim válasza:
mar 1eve így vagyok..:) 15/L
2015. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a vagdosásról nemrég szoktam le, ami nagy szó, mert 2008 óta csináltam. Ilyen gondolataim nekem is vannak, mostanában nem is kevés, de nekem környezetváltozás és új élet kéne. Ami meglesz. Mert azt akarom.
2015. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!