Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok belülről embert...

Miért akarok belülről embert ölni?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem....

Régóta bennem van ez a cuccos csak régen nem foglalkoztam vele.De most nagyon durva fáj a fejem minden nap , beképzeltem azt hogy búza vagyok amikor 100% hogy nem.Olyan gondolatok vannak a fejembe amiket inkább lese irók mert abnormális,olyan dolgokat képzelek be amiket nem tettem meg.Elhittem azt hogy megszállt egy démom.Egyre jobban elhatalmasodik bennem ez az érzés és nem tudom hogy később (akár holnap) nem hatalmasodik el rajtam és csinálok valami rosszat.Szüleim nem hiszik el azt gondolják hogy csak a számitógép okozza és nem foglalkoznak vele.



2015. jan. 4. 06:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Holnap suli lenne ,de nagyon félek attól hogy elhatalmasodik felettem ez a hulladék érzés és mi a retket csinálnék

Ya

19 évig szenvedtem minek szenvedjek tovább?

csá

2015. jan. 4. 06:21
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Le fognak pontozni, de amiket leírtál az egyértelműen olyan mintha lennének rajtad szellemek. Nem hiszem hogy démon vagy egyéb rossz, de mindez tipikus. Keress fel valakit aki el tudja rólad küldeni őket, utána meg fogsz lepődni hogy mennyivel jobban leszel.
2015. jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy szentelt keresztem az ér valamit ezek ellen?
2015. jan. 4. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kellene menned sürgősen, szerintem keresd fel a háziorvost, ő ad majd beutalót.
2015. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szellemekkel van itt a gond, hanem az agyaddal nincs valami rendben és ezt most ne értsd félre, nem bántásként mondom. 19 éves vagy, egyedül is el tudsz menni orvoshoz, ha valós amit leírtál, lehet skizofrén vagy, ki tudja mikor jött ki rajtad, kérj egy vizsgálatot! Mielőtt tényleg olyanokat fogsz képzelegni, hogy valakiben vagy ép magadban fogsz kárt tenni! Hétfőn suli után menj be egy pszichiátriai gondozóba és kérj tanácsot!
2015. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már rákérdeztél, a szentelt kereszt semmit se ér ilyen esetben. ami tényleg segithet, az egy pszichiáter (de jó féle) vagy ha szivből meg tudsz térni, és hinni Jézus Krisztusban.
2015. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz? Mert ha csak trollkodsz nem pazarlom rád az időmet. De ha igaz amit mondasz pszichiáterhez kell fordulnod.
2015. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igaz , holnap megyek pszichoterápiára
2015. jan. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!