Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodom olyan gyakran,...

Miért álmodom olyan gyakran, hogy meghalok?

Figyelt kérdés

16 évás lány vagyok.

2 év leforgása alatt már nagyon sokszor,különböző formákban álmodtam azt,hogy meghalok:

A legelső ilyen álmomban egy öltönyös férfivel ültem egy autóban,aki megjósolta,hogy 14 évesen junius 15-én meg fogok halni.

Az egyik álmomban pedig olyan volt mintha átélném a halál telyes folyamatát.Egy idősebb nő bőrében voltam,és éppen egy mentő szállított szírénázva.Valami a szívemmel lehetett gond,mert többször is belenyilalt.Aztán a harmadik nyilalásnál homályosodni kezdett előttem a sürgő mentősök képe,majd a homály már sárgás árnyalatba szineződött,ezután pedig csak mély sötétség következett morajlással és éreztem,h.meghaltam.

Álmodtam már h.ravatalozóban fekszem,vizbe fullok ,megygyilkolnak egy késsel.legutóbb pefig egy koporsóban feküdve egy hulla beleharapott a combomba.

Mi lehet ennek az oka?Nem nézek horror filmeket és nem hiszek az ezoterikában sem....


2008. aug. 16. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoztat sokat a halál?

Állítólag a saját halálunkat akkor álmodjuk,ha megújulás lesz az életünkben.

2008. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 12-24 éves koromig minden éjjel ilyeneket álmodtam. Mondjuk engem mindig megöltek, pl. kaszával. Szörnyű volt. Sokat gondolkodtam rajta, hogy miért lehetnek ezek az álmok, és végül rájöttem, hogy több dolog miatt: meghalt a nővérem, emiatt is lelkifurdalásom volt, holott nem én tehettem róla (beteg volt), kisebbségi komplexusaim voltak stb. De amikor szembenéztem a problémáimmal, nem csak elnyomtam magamban, szépen lassan letisztáztam mindent, és belenyugodtam a dolgokba, ezek az álmok is elmaradtak. Ma már 26 éves vagyok, de már 2 éve nem voltak rémálmaim. Azt ajánlom neked is, hogy nézz magadba, mert biztos vannak dolgok, amiktől félsz, vagy amiket elfolytassz magadban. És ezek így éjszaka előtörnek.
2008. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
8%

őő Az a helyzet, hogy ilyeneket démonok szoktak előidézni az embernek. Tudom, nem sokan hisznek a szellemvilágban, de az attól még van, és attól még hogy nem hisznek benne, igenis, rájukis hatással van...

Szóval általánosságban véve minden rossz dolognak eseménynek, folyamatnak, így betegségnek, rossz érzelmeknek, bűnöknek, sőt a nagyon rossz döntéseknek démon az előidézője.


Nem tudom mit szólsz ehhez, elég ijesztő, nem kell sokkot kapni, nem lehet tudni mióta vannak démonok, de valószínűleg még a teremtés előttről.... szóval a te esetedben pl a félelem szelleme/démona, áll ezeknek a hátterében, de el is lehet nevezni a hatása alapján, pl rossz álmok/rémálmok démona, halál szelleme... ezeket nem árt megkötözni (ehhez bűntelen élet kell)


A legegyszerűbb számodra szerintem az lenne, ha elmennél a hitgyülibe: 1103 Budapest, Gyömrői út 63. pl vasárnap reggel 10kor vagy szerdán 6kor, és megtérnél. elmagyarázzák mit kell tenned (gyerekjáték) el kell mondanod egy imát, és nemárt rendszeresen odajárni előadásokra, mert akkor megérti az ember hogy is vannak a dolgok. És természetesen lehet kérni imát helyben is pl démonoktól való szabadulásért...


Hidd el nagyon jófejek, ismerem őket :)

2008. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen hitgyülis szánalmak elmehetnek a jó fenébe!


amúgy régebben nagyon érdekelt a csernobili katasztrófa,é s sokat álmodtam vele, valami olyasmit, h sugárfertőzést kapok, és belehalok. aztán utána hanyagoltam a témát, de ha bárhol meghallom, vagy szóba kerül, a hideg futkops a hátamon.

2008. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy aki a saját halálát álmodja, az sokáig fog élni :)
2008. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2008. aug. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!