Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tényleg beteg...

Szerintetek tényleg beteg vagyok és esetleg pszichológusra van szükségem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a horror filmeket,krimiket és szoktam is néha nézni őket,de nagyon félek a sötétben.És nem csak annyi,hogy nagyon félek a sötétben hanem akaratlanul is olyanokat tudok képzelni egy sötét helyben,vagy bárhol ahol van sötét amit esetleg filmben láttam,de van olyan is,hogy csak simán félek attól,hogy pl.az ajtó mögött áll egy ember késsel a kezében vagy az ágyam alatt van valaki és ha közel állok az ágyhoz kinyúl és elkapja a lábam és hasonlók. És ezt nem csak hülyeségből írom,ez tényleg a valóság,és ezt csak a nagyon szűk családi kör tudja (tesó,szülők) ők is csak azért mert látják de erről nekik se szoktam beszélni és csak ők is annyit tudnak,hogy nagyon félek a sötéttől mást nem.

2014. szept. 21. 17:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És akkor ezek előbb vagy utóbb elmúlnak és ugye nem kell mennem pszichológushoz?
2014. szept. 22. 20:27
 12/16 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek a legjobb barátomnak elmondjam? Félek,hogy vagy betegnek hisz vagy majd csesztet vele vagy azt fogja hinni hogy ezt csak úgy kitaláltam.
2014. szept. 24. 14:29
 13/16 anonim ***** válasza:

Na. Tinikoromban ment az X-akták c. sorozat. Imádtam nézni, de egy idő után muszáj volt lehagynom róla, mert annyira féltem mint te. Este nem mertem kimenni az udvarra, mert féltem,hogy elvisznek az ufók. :D Apukám 10 évesen elveszitettem igy az anyukámmal aludtam egészen a lagzimig. :D Féltem egyedül aludni, ha éjjel dolgozott, mindig kellett valaki mellém plusz kislámpa. A mai napig félek éjjel sötétben, főleg ha ki kell mennem pisilni. Van hogy inkább tartogatom reggelig. Szeretem a horror filmeket, de már azokat sem nézem, mert akkor megint tojok éjjel. Valamelyest javult azért, már jobban viselem, de egyedül egy házban biztos nem maradnék meg most sem. Tavaly a férjem 3 napra elutazott. A 3 gyerekem velem aludt az ágyban, kint égett a villany... :D Pedig alattunk laknak a tesómék is.

Akkor a rossz főleg ha rosszat álmodok. Na akkor ver a szivem és nem merek visszaaludni, pedig ott a férjem mellettem. Múlt héten is ufókkal álmodtam (ez a fóbiám megmaradt.. Köszönet X-akták! :D ). Hát olyan para fogott el, hogy...hu.

Szerintem se nézz csúnya filmeket, kislampi éjjel. Ezek valamelyest segitenek. És próbálj meg ne gondolni ilyenekre..

2014. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Próbálok nem ilyenekre gondolni,és próbálom magam lenyugtatni is ha sötétséget látok dee ez eddig még nem sikerült és már elegem van belőle...de mindegy nem adom fel és nagyon köszönöm a hosszú válaszod pár rész ismerős :D csak már az a baj,hogy evvel anyumék is elkezdtek cseszegetni
2014. szept. 24. 15:13
 15/16 anonim válasza:
szrintem valami nincs rendbe ,ha ilyen mocskot nézel
2019. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
a tévéadók is felelősek m,ert ha egy filmben kivillan a nő bokája mindjárt 18.év feletti de ez a szemét ez mehet lassan
2019. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!