Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok. Voltam...

Pánik beteg vagyok. Voltam pszichiáternél. (tb s) Pár percig "beszélgettünk". Fel irta a xanaxot. Nincs pénzem pszichologusra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak pénzért fogadnak a pszichologusok,a házi orvos küldött a pszichiáterhez,de neki nincsen idelye engem "babusgatni". :(

2013. szept. 30. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú :-(

Én csak "szeretnék" elmenni egy pszichiáterhez, de ha ugyanez lesz, akkor semmi értelme.

2013. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz is lehet járni ingyen. Ugyanúgy, mint a pszichiáterhez. Ugyanúgy van pszichológusból is SZTK-s.

A gyógyszer nem fog segíteni, az csak tüneti kezelésre jó. Magát az okot kéne megszüntetni, ami kihozza a pánikot. Azt pedig beszélgetéssel, a problémák feltérképezésével, majd pedig megoldásával lehet kivitelezni.

2013. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogyan nyilvánul meg nálad?
2013. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Xanax már ős régen nincsen,hanem Helex a mostani forgalmazható gyógyszer...amúgy meg ha beteg vagy,azzal nem vágom mit tud kezdeni egy BSc. Bölcsész (Pszihológus),mindegy hagyuk is.Kerüld a konfliktusokat,meg a Stresszes helyzeteket...
2013. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
( ne kezdjük megvitatni hogy mi van a szekrényemben..) Elmondtam a házi orvosnak hogy nem vagyok megelégedve ezzel a "kezeléssel".Adott egy cetlit amin áll egy név és egy telefon szám.45 percért kér 15 ezer forintot.
2013. szept. 30. 13:45
 6/12 A kérdező kommentje:
3 honapja kezdödött... Ájulás érzet,majd a félelemtöl valo félelem. A xanax sikeresen elfedi a dolgot.De nem szeretnék rá szokni.
2013. szept. 30. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:

'amúgy meg ha beteg vagy,azzal nem vágom mit tud kezdeni egy BSc. Bölcsész (Pszihológus),mindegy hagyuk is'


Pl. én eljutottam pszichológushoz. Pánikbeteg voltam és másfajta szorongásos betegség is volt nálam.

És képzeld, a beszélgetések során kiderült, hogy mi az, amik kiváltják nálam ezeket a dolgokat, beszéltünk róla, megoldásokat kerestünk és fél év alatt rendbe jöttem! Ja, és gyógyszert soha nem szedtem, nem is írtak fel soha!

Szóval mondjuk ezt tudja kezdeni a bölcsész...

Ha valakinek lelki gondjai vannak és azokból nem tud kijönni, akkor igen is a beszélgetés segít. Nem a gyógyszer fog segíteni!

2013. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nincs xanax, ne írj már ekkora baromságot, én is azt szedem.
2013. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Helex meg a Xanax ugyanannak a gyógyszernek a különböző márkanevei más-más országban. M.o.-n Xanax, itt Helex-et nem kapsz.
2013. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, honnan szeded ezt a marhaságot??
2013. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!