Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tényleg beteg...

Szerintetek tényleg beteg vagyok és esetleg pszichológusra van szükségem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a horror filmeket,krimiket és szoktam is néha nézni őket,de nagyon félek a sötétben.És nem csak annyi,hogy nagyon félek a sötétben hanem akaratlanul is olyanokat tudok képzelni egy sötét helyben,vagy bárhol ahol van sötét amit esetleg filmben láttam,de van olyan is,hogy csak simán félek attól,hogy pl.az ajtó mögött áll egy ember késsel a kezében vagy az ágyam alatt van valaki és ha közel állok az ágyhoz kinyúl és elkapja a lábam és hasonlók. És ezt nem csak hülyeségből írom,ez tényleg a valóság,és ezt csak a nagyon szűk családi kör tudja (tesó,szülők) ők is csak azért mert látják de erről nekik se szoktam beszélni és csak ők is annyit tudnak,hogy nagyon félek a sötéttől mást nem.

2014. szept. 21. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged pszichológusra. Ne nézz horrort, és akkor nem lesz ennyi félelem benned! Sötétben pedig a legtöbb ember fél. Nyugi van, nézz vígjátékokat!
2014. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. szept. 21. 17:37
 3/16 homo ludensz ***** válasza:
Időszakos és elmúlik. Nálam is volt hogy hoztak a fiúk videót ment rajta a horror és én kijöttem ..... Most mindent nézhetek a fűrészt a bárányok hallgatnak stb. Sokszor ráunok de eszembe sem jut rémüldözni. Tegnap vacsora közben a boszorkányüldözőket néztem. Légy türelemmel magad iránt.
2014. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elég hosszú ideig nem néztem horrort és akkor se volt jobb a helyzet,de persze nem adom fel csak az a baj,hogy ettől este alig merek elmenni fürdeni (a fürdőben van a kazánház is egy kisebb helységben ajtóval elválaszta) ha este a szobámban felejtek valamit es a nappalibam vagyok és a szobámban nincs felkapcsolva a villany akkor inkább nem megyek be,ha sötét van a folyosón és a szobákbann a folyosón felkapcsolom a villanyokat végigrohanok a folyosón és be megyek a szobámba ahol ég a villany stb.és ebből már nekem is kezd elegem lenni és probálom legyőznia félelmem de eddig nem sikerült.
2014. szept. 21. 17:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem
2014. szept. 21. 17:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Idegi alapon nem bírod a horror filmeket, bár mondjuk ez kórtol is függ, ha túl fiatal vagy ez természetes :) Én úgy vagyok vele ha megnézek egy horror filmet lehet az számomra erős/gyenge halál nyugodt vagyok utána, rendesen alszom stb... Szerintem no para.
2014. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És az a baj,hogy ez már az alvásomra is kihat. Kislámpával alszom és nagyon nehezen alszok el. Ha valaki lekapcsolja a kislámpát többször is felébredek éjszaka és nagyon félek és nagyon nehezen tudok visszaaludni. Ez akkor nagyon nagy problem ha 0.órám is van,olyankor teljesen zombi vagyok.
2014. szept. 21. 19:17
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. szept. 21. 19:18
 9/16 anonim ***** válasza:
19:09 vagyok, tipikus én. :) Én is ilyen voltam de hozzá szoktam azt kész "egyre betegebb vagyok betegebbnél betegekebb filmek altatnak" :D
2014. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm most kicsit megnyugodtam mivel a szüleim többször mondták,hogy beteg vagyok és elvisznek pszichológushoz,de akkor ezek szerint nem kell aggódnom,hogy elvisznek:)
2014. szept. 21. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!