Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom azt a sok sérelme...

Hogyan tudom azt a sok sérelmet elfelejteni, amit a nőktől kaptam?

Figyelt kérdés

Visszautasítások tömkelege. Sokan emberszámba sem vettek, keresztül néztek rajtam.


Az esélyét sem adják meg, hogy megismerjenek. És bevallom, ez megkeserítette a lelkemet. De úgy gondolom, hogy ez egy olyan dolog lenne, ami csak pozitív tapasztalatokkal orvosolható. Mit tehetnék?


Lány barátaim vannak... tehát azzal van a gondom, hogy férfi számba nem vesznek.


2014. aug. 28. 21:08
 1/9 anonim válasza:
mondjuk akkor a te hibád is,hogy csak ezeket fogtad ki magadnak.tovább kell lépni rajta,békélj meg saját magaddal,meg nézd azt,hogy nem minden nő olyan,amilyennek elgondolod.lekell xni a visszautasításokat,na és? kit nem utasítottak már el.... így fogd fel.
2014. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

na de mindig?


mindegy. kár volt feltennem a kérdést.


minden jót!

2014. aug. 28. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy visszautasít egy lány, még nem jelenti azt, hogy egy másik is visszafog. Csak rossz helyen

és rossz időben próbálkoztál, és persze a rossz személynél (kiváltottad az ANR-t). A téma egyik

szakértője mondta egyszer: „Engem soha nem utasítanak vissza. Én csak azt veszem észre, ha egy

nőnek jó ízlése van, és engem választ.”

Leginkább úgy kímélheted meg az elkeseredéstől, hogy ha a visszautasítást nem veszed

személyeskedésnek. A legrosszabb, ami történhet, hogy olyan lányt szúrsz ki magadnak, aki nem

akar „játszani”. Ne felejtsd, te csak jót akartál neki. Ha visszautasít, akkor sajnálhatja, mert sosem

tudja meg, mit hagyott ki. :)

Te azért vagy ott, hogy a nő jól érezze magát, jobban, mint bármikor élete során. Ne kövesd el azt a

hibát, hogy:

- Ha visszautasítanak, akkor duplán elbuktam, hiszen nem sikerült elérnem, hogy a lány jól

érezze magát, ami magával vonja a második kudarcot, hogy én sem érzem jól magam.

Legtöbben így fogják fel. Te ne ess ebbe a hibába!

Ha valami miatt visszautasítást kapsz, lépj tovább, az idő ketyeg és elszalasztod a következő

lehetőséget 

2014. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Három szót mondok: vodka, pálinka, whisky.
2014. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bármi miatt utasítanak vissza, legyen az egy felkérés táncra, egy italmeghívás, vagy közeledés

olyankor, amikor a lány minden porcikája azt sugározza: „nem érdekelsz”, stb., viselkedj

úriemberként.

A legtöbb esetben azokat utasítják vissza, akik nem igazán figyelnek. Látják ugyan a lányon,

hogy nem érdeklődik irántuk, mégis nyomulnak. Jóllehet tudják, hogy bármelyik lányt

megkaphatják, még ezt is, csak egy kicsit jobban/ kevésbé/ más módszerekkel kellene próbálkozni.

Most pedig nézzünk néhány példát, hogyan kezelheted a visszautasítást:

- Mondd, hogy „örülök, hogy megismertelek” – mintha tényleg így értenéd.

- Viselkedj lazán, maradj úriember és tartsd meg a humorod. Így a lány lehet úgy fogja érezni,

hogy ő veszített el téged.

- Ha egyszerűen nem is válaszol, akkor tedd hozzá: „bocs, nem vettem észre, hogy süket

vagy.” :)

2014. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat!


Úgy döntöttem inkább befejezem a csajozást. Csak ha látom hogy tényleg bejövök egy lánynak, akkor lépek. De erre kevés az esély.

2014. aug. 29. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátaid nem segítenek?
2014. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebben nem tudnak segíteni.
2014. aug. 31. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnának? Ha engem kikosarazna mindenki, az lenne az első, hogy megkérdezem a barátaimat, hogy szerintük mit csinálok rosszul.
2014. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!