Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen felőröl, hogy nem...

Teljesen felőröl, hogy nem tudom elfelejteni őt. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 4 hónapja szakítottunk, állítólag álompár voltunk, de én hülye kiléptem a kapcsolatból(szünetet kértem). 1,5 évig voltunk együtt. Mindkettőnknek volt több előző párja, de az első igazi szerelmet egymással éltük meg.


Amióta szakítottunk egyszerűen nincs olyan óra, hogy ne gondolnék rá. Az egyetemen rohamosan romlanak az eredményeim, ha így haladok kirúgnak. Egyszerűen képtelen vagyok bármire is odakoncentrálni, mert mindenről ő jut eszembe. Volt eddig egy rövid kapcsolatom(2 hét), de nem sikerült túl jól, mert abban a lányban is a volt páromat kerestem. Sokszor álmodok is vele.


Én voltam az aki mindig mondta a többi barátjának, hogy felesleges egy nő miatt ennyit bánkódni, erre én törtem a legjobban össze.


Az az igazság, nem tudom elengedni, ő az idea nekem. Még mindig bízom benne, hogy újra együtt lehetünk. Néha találkozunk, sőt beszélgetünk elég sűrűn. Ez lenne a baj? Úgy érzem egyre jobban távolodik tőlem. Pedig ő volt az a lány aki képes volt egy órát utazni, hogy 10 percre lásson. (ez fordítva is így volt).


Mit tanácsoltok? Kezdek nagyon összetörni.


2014. ápr. 15. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
keress mást az sokat segít, ne ess abba a hibába mint én, én 8 évig "sírtam" ugyanamiatt a csaj miatt, vtartottuk a kapcsolatot, így aztán lehetetlen volt elfelejtenem, rá ment a sulim, még érettségim simcs, itt állok 28 évesen teljes kilátástalanságban a jövõmrõl, tanulni noncs lehetõségem, ebben a ganyé országban meg hiába értesz valamihez, mindenhez papír kell... 8 év után rámakaszkodott egy leányzó 2 évig csak barátkoztunk teljesen "véletlen" jöttünk õssze, eleinte azthittem, nem akarom ezt a kapcsolatot, mert minden mozdulatában a másik leányzót kerestem, majd valahogy szàmomra érthetetlen módon beleszerettem, és végre túltettem magam azon a hülyén :)
2014. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úúú sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél miatta. Lehet még szerencse, hogy beismerem magamnak, hogy kezdek teljesen összetörni , mert nem szeretném, ha minden tönkremenne körülöttem.


Az a baj nem tudok ismerkedni, mert minden lányban őt keresem. Nem tetszik senki, csak aki hasonlít rá. Próbálkoztam és nem sikerült.

2014. ápr. 15. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

A terápiában különös módszerek is vannak.

https://www.youtube.com/watch?v=jViaAzDsIoU

Megfelelő módszerrel a Te problémád is gyorsan megoldható.

2014. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!