Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Megbolondultam?

Mi a baj velem? Megbolondultam?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon hogy magamban beszélek. Pontosabban odaképzelek valakit akivel beszélgetek, ha egyedül vagyok és ez állandó. Ha például látok egy jó filmet ami tetszett és vége van akkor beleképzelem magamat. Vag ha egy sorozatot nézek. Nem tudom mi ez.

18\L



2014. júl. 19. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, és mások is, ne aggódj.
2014. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ezt én is szoktam:D szerintem nincs veled semmi gond, ez normális dolog.. Mondjuk ha más csinálja akkor elég hülyén néz ki, pl. ha barátnőmnél vagyok az öccse folyamatosan beszél magában, szoktam is rajta nevetni.. ha mások előtt csinálja valaki az elég furcsa, egyedül elfogadható, nem érzed magad olyan egyedül. Na meg nem szól vissza és nem köt beléd senki:D
2014. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te szóba állsz egy ilyen hülyével?

Bocsi, ezt nem hagyhattam ki. Egyébként semmi baj sincs ezzel, társaság híján mindenki megteszi.

2014. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
énis szoktam de csak így magamban :D
2014. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!