Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érzek senki iránt szeretetet(szüleim iránt sem ,pedig minden anyagi dolgot megadtak).Más emberrel is csak azért barátkozom ha valami célom van vele.Barátnőimet is csak kihasználtam szexuálisan és ott hagytam őket utána.Nem tudok más embereik problémaiba belegondolni csak a sajátommal kívánnok foglalkozni.Szerintetek mi lehet erre a megoldás? Ui:Bocsánat az esetleges helyesírási hibáker vietnami vagyok.

Előre köszönöm a jó tanácsokat.

19/F



2014. júl. 18. 18:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*kívánok*
2014. júl. 18. 18:20
 2/7 anonim válasza:

Kicsit próbálj jobban oda figyelni a körülötted levőkre.. több figyelmet fordíts rájuk, mint saját magadra.

Hidd el ez segíteni fog! :)

2014. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmmmm... A kifejtésben simán megtaláltam a választ: "minden anyagi dolgot megadtak"... Anyagiakat igen. De szeretetet valószínűleg nem kaptál. Ilyen értelemben nem te tehetsz róla. Viszont tehetsz azért, hogy ez megváltozzon. Valószínűleg még nem találtad meg azt az embert, aki téged önmagadért szeret, elfogad és törődik veled. Ha találkozol egy ilyennel, próbálj te is szeretettel fordulni felé.
2014. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h senkit sem tudok sajnalni szeretni igazan.:/
2014. júl. 18. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy elképesztően jó a helyesírásod vietnami létedre. Fiatal vagy még, idővel ez alakulni fog. Az anyagi biztonság még nem okoz szeretetet, kötődést a másik ember iránt. Sőt, az anyagiakkal való elhalmozás inkább csak függőséget eredményez.
2014. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kezdek valami betegségre gondolni mert az érzelmi intelligenciám 0.Nem tudok szeretni sajnalni senkit sem max akkor vagyok emberek közelében ha valami célom van vele.
2014. júl. 18. 18:32
 7/7 anonim válasza:
Menj Jedinek.
2014. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!