Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem nem ertem magam...

Mi van velem nem ertem magam anorexia elejen allok? Vagy csak azert van mert nincs etvagyam?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jo csoportba irtam-e de nagyon kene egy kis segitseg, vagy tanacs. 16 eves lany vagyok, es borzasztoan keveset eszek, es sportolok ehti ketszer ket orat Thai boxolok. Amikor valakivel ossze veszek (altalaban ez anyam szokott lenni) es penteken nagyon ossze vesztunk azota nem ettem csak egyszer egy barackot. De van hogy neha csak elmegy az etvagyam...emelett nagyon sokat sirok (nem vagyok eleg jo, buta vagyok, csunya, dagadt stb) eleg sokszor gondolok az ongyilkosagra.. Lhanytatam ia mar magam..mert tul sokat ettem, szoval ertitek. Nem tudom mi van velem ha mar nem leszek kamasz akkor kinovom ugye (?)

2014. júl. 1. 13:09
 1/1 manó1235 ***** válasza:
ez depresszió meg bulémia is lehet sztem fordulj szakemberhez és akárhányszor nem eszel jusson eszedbe h pont olyan korban vagy amikor a legtöbb tápanyag és vitamin kellene a szervezetednek mivel fejlődsz és így ez mind elmarad.. amiből később nagyobb egészségügyi problémáid is lehetnek
2014. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!