Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Látomások? Mi lehet ez? Miért?

Látomások? Mi lehet ez? Miért?

Figyelt kérdés
Még régebben este nem bírtam aludni. Hajnali 3 lehetett, és amikor lekapcsoltam a villanyt hogy lefeküdjek egy óriási fekete pillangót láttam vergődni a plafonnál. (kiskorom óta nem tudom miért, félek a pillangóktól, fogalmam sincs miért) Leugrottam az ágyról, de amire visszanéztem nem volt ott semmi. Átnéztem az egész szobámat, minden rést, helyet. Most az előbb újra ugyanazt a fekete pillangót láttam, de amire visszafordítottam a fejem nem volt ott. Sehol semmi. Amikor leültem a székre, és visszakapcsoltam gyorsan a gépem, elkezdett rázni a hideg, amikor felálltam meg neki estem a falnak. Én bolondultam meg, vagy ez mi?

2014. júl. 6. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kimerültség, megijedtél, utána már kényszeresen is ugyanazt láttad mindenbe. Ha a majmoktól félnél, akkor egy viháncoló kismajom lett volna, nem pillangó.

Próbálj hamarabb lefeküdni, talán segít legközelebb. Vagy hagyj égve egy kis lámpát. És furcsán hangzik, de egyszer látogass el egy szemvizsgálatra, mert nekem ilyen "látomások" a nem megfelelő szemüveg miatt szoktak lenni.

2014. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szemüveges vagyok, de már másfél éve nem hordom...

Röhej tárgya vagyok benne. :/

2014. júl. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!