Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Megbolondultam?

Mi van velem? Megbolondultam?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz a történetem, de kezdeném az elején. Pár hónapja a munkahelyemen egy férfival egyre többet kezdtünk beszélgetni. Keressük egymás társaságát. Ezzel nem is lenne semmi baj csakhogy mind a ketten párkapcsolatban élünk. Nem mondjuk ki az érzéseinket egymás iránt, de kimondatlanul is tudjuk. Mind a ketten tartjuk magunkat és nem történt semmi közöttünk, de nem tudom meddig bírjuk még ki. Próbáltuk kerülni egymást, de az még rosszabb volt. Soha az életemben nem éreztem még ilyet. Mindezek mellett a páromat szeretem és nem hagynám el (ezzel ő is így van), de kezdek teljesen kétségbe esni. Más volt már ilyen vagy hasonló helyzetben? Mit tehetnék? Teljesen megbolondultam?
2011. márc. 3. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha szereted a párod,akkor

-vagy nem vonzódsz és kívánsz meg másik pasit

-vagy nem szereted a párod úgy,ahogy kellene.

Ha meg nem is akarod elhagyni,akkor mi a kérdés?

"Mindezek mellett a páromat szeretem és nem hagynám el (ezzel ő is így van), de kezdek teljesen kétségbe esni."

Nyilván ha így éreznél,nem érdekelne a másik pasas.

Pláne ennek a mondatnak a tükrében:

"Keressük egymás társaságát. Ezzel nem is lenne semmi baj csakhogy mind a ketten párkapcsolatban élünk. Nem mondjuk ki az érzéseinket egymás iránt, de kimondatlanul is tudjuk. Mind a ketten tartjuk magunkat és nem történt semmi közöttünk, de nem tudom meddig bírjuk még ki. Próbáltuk kerülni egymást, de az még rosszabb volt."

Nem látok bele a fejedbe,meg nem ítélkezni akarok,de ezt jobb,ha mielőbb magadban rendezed le...

Szerintem mindenképpen beszéld meg a kollégáddal,de ne tolj ki a pasiddal,mert az vele szemben gerinctelenség.A munkád meg gondolom neked is fontos,fontosabb,mint a kalandozás.

2011. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a hiúságodnak,hogy a férfi észrevesz. Neki pedig az,hogy flörtölsz vele!

Ha kerülitek egymást,akkor honnan tudod,hogy ő nem akar viszonyt veled?

Fejezd be a flörtölést,legyen önuralmad,ne álmodozz a pasasról. Ha így folytatod,akkor a házasságod hamar tönkre megy. A férjed megérzi,hogy más felé kacsingatsz.

2011. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha kellőképp kiszórakoztad magad, gyorsan felejtsd el :D De komolyan, én is könnyen belezúgok szinte bárkibe, aki kicsit is kedves hozzám, ha pont valami gáz van a kapcsolatomban. De ezeket magamban lerendezem, fejben, és utána úgy teszek, mintha mi sem történt volna. Mint ahogy nem is történt. Nekem csak hosszú, évekig tartó kapcsolataim voltak, kimaradt a randizgatás, ismerkedés, sok-sok első csók, és ez most k**vára hiányzik. Ha tetszettem valakinek, sosem volt szabad engedni a csábításnak, mert "bocs, barátom van". Dehát valamit valamiért, nem? Hozzáteszem, imádom a barátomat, és nem adnám a világ összes kincséért sem.
2011. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha semmelyikőtök sem hàzas,ès nincs gyerek, akkor àt lehetne gondolni a szitut, megèri-e vàltani, jobban megismerkedni...stb. De ha csalàd van valamelyik rèszről, akkor mint az előzőek is ìrtàk, ki kène màszni belőle.
2011. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szeretem a páromat és a 15 évet amit együtt töltöttünk azt nem adnám fel semmilyen kaland vagy más miatt. Azért is zavar ez az érzés annyira. Az agyam tudja hogy nem szabad engedni ezeknek az érzéseknek. Ezzel ő is így van, de amint találkozunk minden fuccsba megy. Soha semmi nem történt közöttünk (még csók sem) és mind a ketten azon vagyunk hogy ne is történjen meg. De rohadt nehéz.

Tudom hogy a megoldás az lenne ha megszüntetnénk mindenféle kapcsolatot, de túl gyengék vagyunk hozzá. Fúj szinte utálom magam emiatt.

Egyébként a 15 év alatt még nem történt ilyen. Nagyon ügyesen és korrekten le tudtam rendezni az olyan férfiakat, akik közeledni akartak vagy csak flörtölni. De Ő más, valahogy nem megy és ettől rohadtul megijedtem.

2011. márc. 4. 06:54
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

De akkor milyen érzésekről beszélsz?! Nincsenek érzések... ha nem történt semmi köztetek,jaj ugyanmár,bebeszéled magadnak a hülyeséget feleslegesen.

Szereted a párod - ergo el se képzelj semmiféle olyan helyzetet,amiben megcsalhatod,az már gáz.

Egyszerűen tetszik,hogy egy másik férfi is megnéz,de ha nem történt köztetek semmi,akkor meg felesleges ezen pörögni.Egyszerűen embereld meg magad,és a párodra koncentrálj.

2011. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi közöttünk vagyis nem csaltuk meg a párunkat. Azért vagyok kétségbe esve, mert nekem ez az érzés teljesen új. Soha nem éreztem még ilyet. Nem kellenek szavak elég ha belenézünk egymás szemébe és abban benne van minden. Nem hiszem hogy képzelem a dolgokat, azt meg pláne nem hogy tetszik nekem hogy ő megnéz vagy érdeklődik irántam. Ha ez lenne akkor már máskor is lett volna ilyen helyzetem, de eddig mindig minden esetben tudtam kezelni az ilyen férfiakat. Szépen tisztességesen minden esetben még a flörtölés lehetőségét is visszadobtam. Mondván van párom és szeretem őt. De ő teljesen más. Nem tudom miért, de ahogy rám néz ahogy egymás szemébe nézünk,abban van valami megmagyarázhatatlan. Nem akarom megcsalni a páromat és azt sem akarom hogy egy kapcsolat miattam menjen tönkre. Ezért vagyok ennyire kétségbe esve. Próbáltam nem egyszer megrázni magam és megfogadni hogy pontot teszek a végére, de eddig minden igyekezetem kudarcba fulladt.
2011. márc. 5. 06:52
 8/16 anonim ***** válasza:
15èv?hàny èves vagy? A pàrod volt az első pasid?csak mert nem tűnsz idősebbnek az ìràsaid alapjàn. Hàzassàg,gyerek mièrt nincs egyik rèszről sem?mert ha nincs,akkor mi ez a nagy lelkifuri?Igen kevès az az ember,aki elsőre megtalálja az igazit, ràadàsul 15èv naagyon sok,ha pl 30körüli vagy. Szerintem tartsàl önvizsgàlatot, kielemezve mit is èrzel a pàrod irànt,meg ő iràntad,hogy kèpzelitek a jövőt?! Nagyon rosszak az ilyen szituàciók, mert egy beteljesületlen szerelem örökre megmarad az emberben, és lehet pont akkor romlana meg a mostani kapcsolatod,amikor màr nem tudsz semmit a kollègàdról, csak mert nem tudod elfelejteni, ès mivel beteljesületlen maradt,ezèrt az ember hajlamos megszèpìteni a dolgokat,hogy mi is törtènhetett volna ha...Mèrlegelj,adj időt magatoknak, hogy minden
2011. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs,előbb elküldtem,mint befejeztem volna. Szòval adj időt magatoknak, ne bàndd meg kèsőbb hogy vmi fontosat elhalasztottàl,ès hogy megèrte-e
2011. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen 30 vagyok. És igen a párom volt az első és egyetlen férfi az életemben. Eddig ez nekem egyáltalán nem okozott gondot. Sőt. Az én részemről van gyerek ,de az ő részéről még nincs. Nem akarom se a sajátom se az ő életüket felborítani és nem akarom megcsalni a páromat. Minden nap azzal fekszem le hogy a holnap majd más lesz, de valahogy sosem jön össze. Felejteni akarok és nem érezni azt amit érzek de mintha minden ellenem lenne ebben.
2011. márc. 5. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!