Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég nyomorultul érzem magam,...

Elég nyomorultul érzem magam, utálom magam, hogy ennyire béna vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__58..


Emellett hiányzik az exem aki 2 éve le sem szar és tanulnom is kellene, de ilyen állapotban az megy a legkevésbé...


2014. júl. 12. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
És akkor mivan ha 6. megbuktál? 10. re sikerül, és boldog vagy! Nem te vagy béna, hanem a kresz nehéz? :D
2014. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát annak idején én is elég béna voltam, bár így is elsőre sikerült minden vizsgám. Bár a forgalmimat szerintem a vizsgabiztosnak köszönhetem, mert nekem is belefékezett az oktató de a vizsgabiztos azt mondta nyugodtan menjek tovább csak figyelmesebben.

Különben nagyon függ az oktatótól tényleg mert az enyém nagyon rendes volt, soha nem beszélt úgy velem.

Én már 12éve vezetek azóta is.

Szerintem menj el pávra és próbáld meg más oktatóval.

2014. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lexarni. Menj el a pávra, ha valamilyen testi problémád van, ott kiszűrik. Sajnos nagyon sokan vannak, akik rossz vizsgázók, és egyszerűen a lelkiállapotuk miatt nem tudnak mindent jól csinálni.


Ha pedig meglesz, akkor gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni, de óvatosan, biztonság az első!

2014. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Más vizsgákon is ennyire izgulsz? Nekem egyetemi tanárom mondta egy nagyon idegeskedős diáknak, hogy szóbeli előtt vegyen be egy xanaxot. Persze előtte tesztelje le, nehogy nagyon leszedálja magát vagy ilyesmi. Mondjuk vezetésnél azért komplikáltabb. Esetleg tanulj valami önkontrollt. Én általában attól nyugszok meg vizsga előtt, hogy tudom felkészültem a rendesen az adott vizsgára.
2014. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már voltam páv 4-en. Azért mehettem 6xra is vizsgázni. Igen, más vizsgákon is. Nyugtatót nem szeretnék, mert az meg eltompít és azért nem tudok figyelni. Van amikor meg álmos vagyok és megiszom 2-3 kávét de éberebb nem sokkal leszek, csak a pulzust viszi fel. Ez nem olyan amire fel lehet készülni, tökéletesen vezetni, mindent úgy ahogy elvárnak bitang nehéz és önmagában ez frusztráló. Ha mindig valamit elrontottam akkor valahol természetes, hogy újra elrontok valamit. Minden bukás után természetesnek vettem a következőt...
2014. júl. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!