Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért utálom annyira azt,...

Miért utálom annyira azt, hogy dobog a szívem? /már ha értitek, mire célzom . /

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én értem, mire célzol, azt hiszem. De a választ sajnos nem tudom. Inkább fejtsd ki bővebben a problémád, hátha úgy tudok segíteni.
2014. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezzel én is sokszor szenvedtem nagyon sz@r ha belelovalja az ember magát ,és elkezd aggódni. A legjobb inkább elterelni a figyelmünket, foglalkozni valamivel. Érdekes módon ilyenkor már ha rá gondolsz sem ugyanaz. Sajnos nekem elég erős szorongásom is volt emiatt. Az ember fejében tévképzetek élnek, és emiatt érzi rosszul magát, már bármi kijön rajtad, miközben semmi bajod valójában, csak úgy érzed. Nagyon rossz. Közben meg a szíved egy nagyon erős szerv, ami minden probléma nélkül teszi a dolgát, még nehéz körülmények között is. Inkább szeretni kell, és úgymond barátokká válni vele. Ahogy írtam, én nagyon megszenvedtem ezzel, és remélem mostmár nem igazán tér vissza a szorongás. Sajnos azóta sok mindenre megtanított az élet, és már bánom hogy annyit idegeskedtem, bár tény, hogy ebból is sokat tanultam, de jobb lett volna mást csinálni

a neten sokat olvastam róla, sok embernek vannak különféle fóbiái. A szívvel az az ember legnagyobb problémája, vagyis ami miatt aggódhatunk miatt a leginkább, hogy nem mi tudatosan működtetjük, viszont nagyon fontos, életfontosságú szerv. Valójában mi is szabályozzuk, hiszen ha mozgunk, vagy akármit csinálunk, akkor hatunk rá. Ugyanakkor magától is nagyon erős, és megbízható szerkezet. Az egész emberi test összhangban van, együtt működik valójában. Mozogj te is, az jót fog tenni, és ha vannak szorongásaid, félelmeid, azok elmulasztásában is sokat segít, mellette még gondolkodj pozitívan, koncentrálj a jóra, foglalkozz valamivel, ami nagyon érdekel, kösd le magad

2014. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából én nem lekötni, hanem felkötni szeretném magam, ugyanis a kérdés jelentése az, hogy utálok Létezni , és a " dobog a szívem " amolyan "élek" -hasonlat volt.
2014. júl. 2. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk honnan kellene őszintén tudnunk ,hogy te miért utálod, hogy élsz? Szerintem ezzel a telejósda foglalkozik.
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
telejósda ez vicces xdd nem kell tudnotok csak esetleg tudtok valamit mondani hogy mitôl lehet ez és hogy mit tehetek ellene
2014. júl. 4. 18:02
 6/6 anonim válasza:
Én is utálom, bebörtönözve a húsbörtönbe, ami szép lassa élve elrohaszt.
2014. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!