Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Múlt hét szerdán volt egy hasmenéses betegségem. A hasam egyáltalán nem fájt csak ment a hasam. Nem voltam e hét hétfőig iskolában. Amikor visszamentem hétfőn a suliba elkezdett fájni a hasam.. Nem foglalkoztam vele. Amikor hazajöttem, elmúlt, miután már itthon voltam 1 órája. Kedden ugyanez. Szerdán ugyanez. De annyira, hogy haza kellett mennem. És amióta itthon vagyok nem fáj a hasam.

Soha nem szerettem ezt a sulit, nem szeretem az embereket, hétfőn is gyomorgörccsel mentem be. Nagyon visszahúzódó,félős vagyok. Mostanában nem beszélek senkivel. Most lehet, hogy lelki oka van a hasfájásnak?



2014. jún. 5. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizony,lehet lelki oka.Keress fel egy pszichológust,ha van a suliban az a legjobb,esetleg a Családsegítőnél,ott is szokott lenni.
2014. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma megyek pszichiáterhez.. Remélem ott is tudnak majd segíteni
2014. jún. 5. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy pszichológus, mint pszichiáter.
2014. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis, majd maximum továbbküld ha nem olyan súlyos. Azért gondoltam, hogy pszichiáter mert feltehetően depressziós vagyok, és szociális fóbiám is van.
2014. jún. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!