Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem, mi ennek a...

Mi történik velem, mi ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen most is alig bírok írni, mert nem vagyok valami túl jól. Szerencsére most nincs órám, de nem tudom hogy bírnám ki, ha lenne. (21/L, egyetemista). A tüneteim:

-nem szeretem az utcákat, nyílt tereket, a parkokat csak akkor, ha le tudok ülni, de akkor is csak szélen, a lényeg az, hogy ne középen, inkább a háttérben valahol.

-zárthelyi dolgozatoknál rendszeresen rám jön a kézremegés, elönt a forróság, olyan érzésem van, hogy menekülnöm kell, de gyorsan. Általában jó jegyeket kapok, NEM a feladat nehézségével van a bajom, hanem azzal,ahogy néznek a tanársegédek, egyszerűen zavar, pedig nekik ez a dolguk. Akkor is hülyén érzem magam, amikor valahol megnéznek, pedig teljesen átlagos lány vagyok, nem kéne,hogy ez zavarjon.Elég gyerekes felfogás 21 éves felnőtt létemre, de amikor valaki rám néz, (pedig nincsenek szociális problémáim) akkor úgy érzem, hogy kimegy a lábamból az erő és nagyon össze kell szedjem magamat, hogy ne keltsek feltűnést a "rosszullétemmel".


Hallottam olyanról, hogy valaki 21 nap alatt "át tudja programozni az agyát",le tudja győzni a félelmeit, mert minden új szokás 21 nap alatt épül be az életünkbe. Tippek? Nagyon fontos lenne minden válasz. Előre is köszönöm annak, aki elolvasta. :)


2014. márc. 4. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pánikbeteg vagy?
2014. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezeket olvasd el:


[link]

[link]


Ezek alapján próbáld meg eldönteni, mennyire igazak rád.

2014. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!