Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rengeteget gondolkozom/agyalok...

Rengeteget gondolkozom/agyalok. Hogy tudnám leállitani ezt?

Figyelt kérdés

Sok agyalástól pánikbeteg is lettem. próbáltam realxálással, gyakoroltam de pont a nyugalmi helyzet miatt agyaltam még jobban.

Képes vagyok olvasás és munka közben is agyalni, ugy hogy tudom miről olvasok és a munkát is hibátlanul végzem.

A rengeteg agyalás miatt olyan szituációkat generálok magamnak, amik nem is léteznek. Olyan dolgokon problémázok, amik nincsenek. Tönkre teszi az életem.

Probálok figyelni erre, és magamról szólni, ha éppen agyalok de csak pár percig hagyom abba.

Bármint el tudok kezdeni agyalni. Baráti kapcsolataimon, családom, párkpcsolatomon, világmegvltó gondolataim is vannak, az élet nagy dolgairól gondolkozom, de arról i hogy hoyg kéne cisnálni a dolgaim, mit vegyek fel másnap, hoyg lehetnék jobb.

Beleőrülök ebbe...vagyis már bele is örültem, pánikbeteg lettem



2014. ápr. 14. 00:56
 1/5 anonim válasza:
Gondoltál már arra, hogy leírd egy füzetbe vagy naplóba azokat a dolgokat, gondolatok amikről agyalsz? :) Lehet segítene rendezni ezeket és tisztábban látni.
2014. ápr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az agyalásnem rossz, sőt egy eléggé hasznos képesség.Inkább próbáld rendszerezni az ötleteidet, akár le is írhatnád őket, mert ki tudja, hogy milyen hasznos dolgokra jöttél rá és fogsz még rájönni?A világ talán hálás lesz érte később.
2014. ápr. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem, és én is pánikolok is. Egyszerűen szörnyű. :(

Sajnos nem tudok kikapcsolni, folyton hülyeségeken gondolkodom ami másnak eszébe se jutna. Nem tudok csak üres fejjel ülni, épp ezért a meditáció se ment, pedig azt javasolták erre.

Most én azt próbálom, h mások problémái nem az én problémáim úgyh pl. azon már nem akarok idegeskedni, filozni ki mit hogy oldjon meg. van nekem épp elég megoldanivalóm.

Én "még nem"....Te jársz pszichológushoz?

2014. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abbahagyni annyi, hogy abbahagyod. Persze szíved joga azt hinni, hogy tőled független valami ez. Odabent akkora hatalmad van, hogy még ez a marhaság is valóra válik.
2014. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nezz a youtubeon Echart Tolle videokat,erdemes a konyveit is elolzasni. Nekem ez az egyetlen dolog segitett csak.
2014. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!