Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csiáljunk? Menjen vissza...

Mit csiáljunk? Menjen vissza a kórházba? Segítség!

Figyelt kérdés
Anyu ,,beteg".Nem hülye de beteg.Mikor megszülettem rosszul lett sajnos majdnem meghalt :'(.De hála az égne nem :).Mikor megszülettem annyira kimerült a szülésben, hogy kiájult meg minden volt a pszihiátrián.Ott kapott gyógyszert.Hazajött...4éves voltam, visszaesett:/ , majd ismét felgyógyult :) Most 2014-ben ismét előjöttek a tünetek (éjjel matat,kötekedik,verekedik stb.).Apu kicsit iszákos, de nem alkoholista!Van mikor berug, de hát minden férfi esett már át ilyenen, aki egy kicsit is szereti a szeszt:D Na szóval:Apu ha egy kicsit késik a munkából pl.:beugrik a kocsmába megiszik 1-2 sört akkor már azt mondja neki, hogy qrvákkal volt...meg ha vmit nem ugy csinál ahogyan kellett volna akkor kötekedik, hogy szerencsétlen meg alkoholista meg ilyenek néha még meg is üti...tegnap jött haza ismét a pszihiátriáról (2 hétig volt benn kapott Liticarbot meg Xanaxot, ezeket önként abbahagyta szedni, mert úgy érezte jobb úgy neki) és most tessék hazajött, alig vártam, hogy hazajöjjön végre minden oké és erre tessék:megint kötekedik -.-

2014. márc. 29. 21:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem am nem dolgozik, mert pszihózist vagy mi a f.s.t kapott...és nem dolgozik nyugdíja van 30 000 HUF
2014. márc. 29. 21:35
 12/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Tudomásul kell venned, hogy az édesanyád beteg. Az orvosok sem tudnak csodát tenni sokszor.

Sajnos, neked így kell élned az édesanyáddal.

2014. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Állj a saját lábadra, költözz el, és éld a saját életed.

Anyádat megváltoztatni úgysem tudod! Sok szerencsét!

2014. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
14 évesen elköltözni?
2014. márc. 29. 23:16
 15/16 anonim ***** válasza:

Komoly betegsége van Anyukádnak, hiszen lenyugdíjazták, és a mai világban a TB szerint szinte mindenki munkaképes.

Igen, vigyétek vissza a kórházba. Beszéljetek a kezelő orvosával, hogy nem javult az állapota.

2014. márc. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
beszéld rá anyukádat hogy rendszeresen szedje a gyógyszerét , mert az segít rendben tartani magát. Nagyszülők nem tudnak segíteni neked? Vagy ha oda költöznél hozzájuk? Apád is hibás, de megértem hogy nehéz elviselni egy ilyen helyzetet.
2014. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!