Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csiáljunk? Menjen vissza...

Mit csiáljunk? Menjen vissza a kórházba? Segítség!

Figyelt kérdés
Anyu ,,beteg".Nem hülye de beteg.Mikor megszülettem rosszul lett sajnos majdnem meghalt :'(.De hála az égne nem :).Mikor megszülettem annyira kimerült a szülésben, hogy kiájult meg minden volt a pszihiátrián.Ott kapott gyógyszert.Hazajött...4éves voltam, visszaesett:/ , majd ismét felgyógyult :) Most 2014-ben ismét előjöttek a tünetek (éjjel matat,kötekedik,verekedik stb.).Apu kicsit iszákos, de nem alkoholista!Van mikor berug, de hát minden férfi esett már át ilyenen, aki egy kicsit is szereti a szeszt:D Na szóval:Apu ha egy kicsit késik a munkából pl.:beugrik a kocsmába megiszik 1-2 sört akkor már azt mondja neki, hogy qrvákkal volt...meg ha vmit nem ugy csinál ahogyan kellett volna akkor kötekedik, hogy szerencsétlen meg alkoholista meg ilyenek néha még meg is üti...tegnap jött haza ismét a pszihiátriáról (2 hétig volt benn kapott Liticarbot meg Xanaxot, ezeket önként abbahagyta szedni, mert úgy érezte jobb úgy neki) és most tessék hazajött, alig vártam, hogy hazajöjjön végre minden oké és erre tessék:megint kötekedik -.-

2014. márc. 29. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Milyen betegsége van édesanyádnak?
2014. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Xanaxot meg ilyeneket egyik pillanatról a másikra nem szabad abbahagyni mert az is okozhat ilyeneket. Először pszichiáter aki felír neki valamilyen SSRI gyógyszert mert nem vagyok gyógyszerpárti de sajnos ahogy olvastam ezeket a tüneteket nem lehet kezelni már máshogy.(xanax meg ilyenek csak enyhítik). És ha beállították egy jó SSRI-re akkor pszichológus.. Máshogy nem hiszem,hogy lehet.. Pszichiátrián meg semmit nem csinálnak.. Befektetik, 2hétig leszedálják,úgy gondolják jól van aztán ennyi.. Pszichiáterhez kell vinni .. Utána meg pszichológus.
2014. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján nagyon fiatal vagy.Így nem értheted de lehet,hogy anyud visszaesésének valami kis köze lehet apukádhoz.Tehát valami kiváltotta nála újra a pszihés zavart.Egy teljessen épp nem.depresszios nem zavart nő is összeomolhat,nem egy olyan aki már volt kezelve.Tehát lehet köztük rossz a viszony..és anyukád nem zavart csak féltékeny.Lehet van valóság alapja is.Csak neked mivel még fiatal vagy nem mondja..Tenni semmit sem tudsz ellene esetleg cdak kimutatod anyukádnak,hogy fontos és számíthat rád.Apukád meg ne járjon kocsmába azt a pár üveg sört otthon is megihatná ha már szereti a békesség kedvéért
2014. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hátha pl napi szinten iszik meg 2sört,az már bőven alkohlizmus,nem isannyraa mértéken vana hangsúly hanem a Rendszerességen....de ha ez ennyire konfliktus forrása,beszéld rá apádat,hogy meló után inkább menjen haza,és nem 1-2sörre a kocsmába....vagy igya meg othon...de legjobb ha egyáltalán nem iszik.
2014. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Meglepő, hogy azt írtad, alig várod hogy hazajöjjön, mert az írásod alapján teljes mértékben édesanyádat okolod a problémákért.

Gondolom, vannak jobb pillanatai, olyankor sem lehet beszélni vele?

2014. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3-nak:Itthon szokta, csakhogy 2 hétig anya bent volt a kórházba így itthon volt velünk nem ment dolgozni sem...most látta a barátait és beült 1-2 sörre.De nem látszik rajta, hogy ivott!Tényleg a kórházba szájon csókolta anyu aput mikor úgy tettem, mintha nem oda néznék...azt mondja az a baja, hogy nem szóltunk hozzá tegnap este, mikor hazajött...csak hát ez úgy van, hogy ha valamit nem úgy csinálunk ahogy neki tetszene(pl.: 1 nappal hamarabb fizetjük be a csekket stb.:) akkor elkezd kötekedni...apu régen gépezett mikor én nem születtem meg meg a tesóm...de régen anyu sem volt ilyen, mint most...nem tudom igy is ideges vagyok meg nem hízok, de hát ilyen családi kapcsolatban...még úgyse tudok nyugodt lenni:(ez megy már Szeptember óta...:'(
2014. márc. 29. 21:20
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
4-es, az én apám kőkemény alkoholista, ki nem állom őket, de ez esetben valahogy meg tudom érteni, hogy nem siet haza, minek? Hogy folyamatosan belekössenek? Gondolom, a nő az állapota miatt nem is dolgozik, de kötekedni azt tud ... én sem sietnék haza egy ilyen nőhöz.
2014. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem napi szinten csak néha 1-2 üveg sört iszik meg vagy megossza a haverokkal:) tegnap azon kapta fel a vizet az anyu, hogy apa felhívta az egyik haverját (aki alkoholista a családját is feladta az italért) és akkor azt mondta, hogy ,,cafcaráznak" inni egyik kocsmából a másikba...meg ilyenek.......nem tudom mi lesz már de elég volt ebből a helyzetből...
2014. márc. 29. 21:23
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 kb ugy ahogy irtad!!!
2014. márc. 29. 21:24
 10/16 A kérdező kommentje:
#5-ös:Vártam, hogy hazajöjjön, mert azt hittem végre minden OK lesz, de nem :(
2014. márc. 29. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!