Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ezért mérges...

Szerintetek ezért mérges lenne a pszichológus?

Figyelt kérdés
Ha például éjfélkor vagy hajnali 1-kor tényleg nagyon rosszul érzem magam és úgy érzem kárt fogok tenni magamban (komoly kárt) és felhívom a pszichológust akkor ezért mérges lesz esetleg rám, hogy ilyen későn zaklatom? Vagy úgy gondolja hogy "ez is beletartozik a munkájába?"

2014. márc. 29. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt még hányszor kérdezed meg? Beszéld meg vele.
2014. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Miért nem tőle kérdezed meg? Mondjuk így napközben. :D
2014. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Figyelembe véve, hogy minden NAP megkérdezed, igen, mérges lenne. Valószínűleg nem mutatná ki, mert profi, de ideges lenne, amiért felzavarod álmából őt is, a családját is. Mi a fene bajod van, mi ez a mániád, hogy éjjel akarsz odatelefonálni? Írkálj ide, amikor rádtör a feltűnősködési vágy...
2014. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez kész, hogy még mindig úgy érzed erre a kérdésedre már nem kaptál épp elég kielégítő választ.:D Mégis mit szeretnél hallani? Hogy nagyon várja a hívásod 0-24-ben?
2014. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen kerdesrol beszeltek de ez az elso kerdes amit feltettem
2014. márc. 29. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát sztem ne hívd fel este 7tõl reggel kb 8ig.

Ha hívod, legfeljebb nem veszi fel. De azért ilyet ne csinálj, neki is van magánélete. Irj neki sms-t hogy felhivhatod e, mert rosszul vagy, ha igen akkor hivd fel.

2014. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy nem a legjobb már olyankor zavarni. És őszintén szólva nem is hívnám már fel akkor csak maximum akkor ha tényleg úgy érzem, hogy "hülyeséget" akarok csinálni
2014. márc. 30. 18:21
 8/9 anonim válasza:
És mi az a hülyeség? Leöntöd magad benzinnel és meggyújtod? Őszintén kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha ugy erzem artani akarok magamnak, ongyilkos akarok lenni vagy esetleg eros panikroham/szorongas torne ram
2014. ápr. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!