Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti jarnatok depresszios,...

Ti jarnatok depresszios, szorongasban szenvedo beteggel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 09:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 9:

Részben magamra ismertem, de az is tény, hogy én tudom/tudtam magamról, hogy nem stimmel valami és én is fel akarok kászálódni, tehát nem akarom a másikat lehúzni... De ehhez kell a másik fél is, hogy ne használjon ki...


Nekem olyan kapcsolatom volt 3 évig, hogy konkrétan sokszor már lerázott, pedig együtt éltünk és tényleg próbálkoztam... Ha ő el akart menni valahova, hagytam, hogy menjen. Aztán megcsalások halmaza következett... Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy mennyire padlóra küldött. Még egy egészséges embert is kiakasztana a dolog szerintem...


Szóval lényeg a lényeg, depressziós és depressziós között is van különbség...

2014. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha megszerettem,beleestem akkor termeszetesen igen.

De ez szerintem magatol ertetodo.Hiszen ha szereted a problemaival egyutt szereted.Szoval ha egy pillanatra is felmerul nalad hogy zavarna e teged a depije akkor szerintem nem is szereted ot annyira hogy elkezdjetek egy kapcsolatot.

2014. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
En vagyok depresszios. Csak nem tudom hogyha elmondom hogy alakul a parommal a kapcsolatom.
2014. márc. 18. 10:50
 14/16 anonim ***** válasza:

Az régen rossz, ha el kell mondanod, aki figyelmes és szeret, észrevette volna......

Tapintatosan már régóta segítenie illett volna.

2014. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Internetes társkeresőn, levélben tabu volt a téma, de az első találkozáskor rám zúdította az összes depi és annál is mélyebb problémáit......

Megijedtem, átgondoltam, de tovább udvaroltam. Szinte kihívásnak éreztem megmenteni.

Összejöttünk, boldogok voltunk, előttünk lebegett a közös gondtalan jövő.

Kezdetben kizökkentettem a depiből a kedvesemet, de sajnos túl nehéz esetnek bizonyult.

Elveszítette a munkáját és onnantól ő tehetetlen volt.

Sokkterápia, pszichodráma, nem vált be házilag, egyre erősebb gyógyszereken élt és munkaképtelennek vallotta magát.

Sajnos ekkor cserben hagytam, mert nem tudtam vállalni, hogy eltartsam, anyagilag is támogassam.

(Utólag úgy éreztük többet ártottunk egymásnak, mintha meg sem próbáljuk. Csak a sorsszerűséggel mentegethetem a nyomasztó lelkiismeret-furdalásomat.)

2014. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Mondd el neki!

Gondolj bele hogyha nem fogadja el akkor amugy sem lett volna semmi ertelme a kapcsolatnak, hiszen nem jelentessz neki annyit hogy ezt elfogadja.Egy hamis kapcsolat rosszabb mint a szingliseg.Sokkal...

Szerintem.:)

2014. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!