Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segíthetnék a depresszi...

Hogyan segíthetnék a depressziós élettársamnak?

Figyelt kérdés
Két hónapja volt mélyponton aztán újra jól volt, de most pár napja megint nagyon maga alatt van. Az is probléma ,hogy iszik és gyógyszert is szed. Ma bevallotta ,hogy xanaxot is vett be pár napja megint. Sajnos már arról beszélt ,hogy öngyilkos akar lenni :( :( :( de gyáva hozzá..ezt ma este mondta és nem tudom mit csináljak ,hogy támogathatnám. Van valaki ilyen helyzetben? :(:( Nagyon félek :(
2014. márc. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
el kell venni tőle a gyógyszert,és az italt kiönteni a klotyóba,aztán elvinni orvoshoz....komolyan!
2014. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéld rá, hogy legalább a háziorvoshoz menjen el a bajával. De mehet közvetlenül pszichiáterhez is. A pia, meg a xanax nem jó társítás.
2014. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán a probléma okát kellene megtalálni, esetleg abban tudnál segíteni neki. Sajnos ismertem olyat, aki a barátnője mellől felkelt, kiment a konyhába, de nem jött vissza. De nyugi, aki mondja, az nem teszi meg!
2014. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok és sokszor öngyilkos akarol lenni, de félek a haláltól és gyáva vagyok. Nekem is van egy barátnőm aki mindig segíteni akar, de sajnos nem tud rajtam segíteni ezért járok pszichológushoz, aki gyógyszert írt fel nekem és azt mondta,hogy változztassak az életemen...Ha van még kérdésed,akkor írjál egy üzit.


18F

2014. márc. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter mindenképp,illetve legfontosabb lenne ha pszichoterápiás kezelést kapna. Az nagy segítség. És természetesen no alkohol és vedd el a gyógyszert tőle.
2014. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!