Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti jarnatok depresszios,...

Ti jarnatok depresszios, szorongasban szenvedo beteggel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Soha többet.
2014. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Oszinten, van olyan ember a mai vilagban, aki nem szorong es/vagy nem depresszios?
2014. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Én igen, mert kihívás lenne számomra. Egyébként is érdekel a pszichológia, külön élvezném, hogy őt is elemezgethetem.
2014. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Járnék, magam is megküzdöttem ezzel a betegséggel. Túl vagyok rajta és meg tudom érteni, aki benne van. A mostani párom szociális fóbiás.. a törött lelkűek gyakran megtalálják egymást.
2014. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól még nem csökkent értékű.Járnék vele, ha tudnám hogy egyben megfelelő segítség és háttér is vagyok neki.De én sajna nem vagyok ilyen, magam is igénylem a biztosabb hátteret, tehát valószínű nem lennénk egy jó páros, csak ezért nem.
2014. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ mennyire súlyos. Legjobb bnarátnőm 2 évi élt biporláris beteggel, nagyon durva volt, és ö még családot is alapitott volna vele... szerencsére ez nem jött össze, én nem akarnám hogy ezeket az idöszakait végig nézze egy gyerek. Ennek a srácnak súlyos tünetei idöszakai voltak.
2014. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Imola Ágnes ***** válasza:
Többet nem. Akkor esetleg, ha tudatában van a dolgoknak, és látom azt, hogy minden erejével küzd, hogy jobb legyen. Tapasztalatból mondom, hogy komoly depresszióssal kár kapcsolatot kialakítani, többet ártasz vele, mint használsz....
2014. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit olyan érzésem támadt, miközben olvastam a hozzászólásokat, mintha mi mentális betegek leprások lennénk... Tény, hogy kicsit nehezebb velünk, de minden embernek megvannak a problémái, úgyhogy...
2014. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Imola Ágnes ***** válasza:

Nem, nem leprűsok...de tapasztalatból beszélek, 3 és fél év után léptem ki egy szörnyű kapcsolatból. A srác depressziós volt...kezdetben nem volt komoly...viszont egyre zárkózottabb lett, amit persze szélsőséges viselkedés követett. Flolyamatosan segítséget kért, de amikor segíteni akartam, kifogásokat keresett, h miért nem megy neki... Nem azt akarta, hogy felsegítsem a földről, hanem folyamatosan húzott le maga mellé. A saját önbecsülését úgy akarta építeni, hogy az enyémet gyengíti,

Soha semmi meglepetés, program, ölet nem tette boldoggá...egészen adig, míg már nem is próbálkoztam kirángatni, én is magamba fordultam...aztán mikor az ő folyamatos lehúzása ellenére, próbáltam önerőböl talpra állni, jött a lelki zsarolás, hogy neki mennyire rossz, és én milyen önző és gonosz vagyok...nah ez nekem elég volt..... nagyon elég...mindenkinek van saját baja is...nem hiányzik senkinek, hogy + 1 ember terhét cipelje. Amúgy szerintem egy párkapcsolat akkor jó, ha "több vagy" a kapcsolatban, mint a kapcsolat nélkül..

2014. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem elég komoly szrmélyiség zavarom van, emiatt voltam nagyon depressziós sokáig, de mikor megismertem a párom, egy pillanat alatt elmúlt, a személyiségzavar megvan, de azzal lehet együtt élni.
2014. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!