Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szerelmes vagyok a pszichol...

Ha szerelmes vagyok a pszichológusomba, akkor hagyjam abba a terápiát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld meg vele az érzéseidet.
2014. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, hogy csináltad, 1 éve járok minden héten pszichológushoz, aki eléggé szép nő, mégsem tudnék beleszeretni
2014. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs, hogy csináltam, a történetben én vagyok a nő, bár ez mellékes, én nem akartam ezt.


És azt sem tudom, hogy ezt hogy mondjam el, tényleg őszinte vagyok hozzá, de ezzel nem tudok mit kezdeni.

2014. febr. 8. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fontos lenne elmondani, mert a terápia egyik nagyon lényeges eleme a kötődés átdolgozása, átalakítása, "normál" szintre beállítása. Ha emiatt abbahagyod, az egész eddigi munkád kárba vész. Egy jó pszichológus tudja kezelni ezt a helyzetet, és segít a megoldásban. Olvasgass vissza, sok hasonló kérdés volt már!
2014. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
na én egy srácot ismertem ilyet, aki szerelmes lett a pszichológusába, aztán pár hét múlva kérdeztem tőle h na mi a helyzet? erre meg lazán: semmi háá mi lenne, megdugtam azt annyi :)
2014. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!