Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen, pszichológ...

Miért vagyok ilyen, pszichológushoz kéne mennem? = (

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor rossz a közérzetem csak úgy szimplán. Régebben csak úgy karcolgattam a kezem, mert jól esett. Viszont az utóbbi időkben elég sok a családi gond. Folyton ideges vagyok és feszült és megint előjött ez a hülye karcolgatós szokásom. Amikor rossz kedvem van szeretem ha fáj. Ha már fáj, fájjon nagyon.:S Tegnap is volt egy oltári nagy veszekedés és szét karcoltam a kezem :( Jól esik ha fáj. Hogyan szokhatnék le erről? :(

Légyszíves csak normális válaszokat.:(


2014. febr. 4. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
persze hogy pszichologushoz kell menned! amint van ra idod menj el. tudom milyen erzes, enis mar ateltem ilyeneket.De azzal nem lesz jobb senkinek ha magadat vagdosod! nem fog valtoztatni a helyzeten. vagy pszichologus, vagy a barataiddal beszelj ezekrol a dolgokrol, szabadulj meg ezektol a gondolatoktol!
2014. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Halgass zenét!!

nem muszáj a pszichológus,a kineziológus is jó.Sőt,lehet, hogy még jobb, de ez a helyzet nem maradhat így. Magadat is maradandóan károsítod, amit lehet, hogy most még nem is érzékelsz, de később sok bajod származhat ebből.

Sok sikert!

2014. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom.:)
2014. febr. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!