Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyum szerint el kéne mennem...

Anyum szerint el kéne mennem pszichológushoz. Igaza van neki?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve sok minden érdekelt,ezért nem is tudtam eldőnteni,hogy hol tanuljak tovább,gimnáziumba mentem,2 év után kezdett ellenszenves lenni,de azért befejeztem,egyetemre készültem,de szintén rossz döntést hoztam,elmentem kulturológiár,ami már most nem érdekel,és sjnos tényleg jobb lett volna érettségi után kihagynom egy évet,és elgondolkodni azon,hogyan is tovább.Az a legnagyobb problémám,hogy sok mindenbe belekezdek,de hamar abba is hagyom feladom az álmaim.A tanulnivalóra nem tudok koncentrálni,rosszul osztom be a szabadidőm.
2013. jan. 4. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kaphatnál pár életvezetési tanácsot, segitene neked az önismeretben. Pszichológushoz nem a mentális betegek járnak, nem is értem, mi ez a nagy berzenkedés ellenük.
2013. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm,tehát elég,ha pszichológushoz megyek?
2013. jan. 4. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Az első hozzászólóval ne foglalkozz, mert butaságokat beszél. Pszichológushoz és pszichiáterhez az megy, akinek lelki vagy életvezetési problémája van. Neked nagyon is van, elég sok, és édesanyádnak igaza van.


Gyermek- és ifjúsági pszichiátria. Oda menj. A címek a neten megtalálhatóak.

2013. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sorry. Rosszul olvastam az első hozzászólást, nagyon siettem. Természtesen igaza van, ezért felpontoztam.
2013. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lennétek szívesek privátban kifejteni a véleményetek arról,amit írtam,mi az,amiben igazán nagy hibát követek el.Megköszönném.
2013. jan. 4. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök felesleges pszichológushoz menned, a neten bőven találsz olyan blogokat, stb. ahol felleled a szükséges információt, miszerint a történeted nem egyedi, nem abnormális, és a felsőoktatás egy vödör szar, a fiatal életednek nincs kilátása, stb.


A pszichológus tud majd neked tisztességes munkát adni?


Stb. stb. stb. Felesleges kör szvsz, de ha bízol abban, hogy más oldja meg helyetted a dolgot, kár erőlködni.

2013. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is felesleges. Ezen a pszichológus nem fog tudni segíteni, mert egyáltalán nem a hatásköre. Ezeket magadnak kell megoldani, más nem fogja tudni kitalálni, hogy téged mi érdekel igazán...
2013. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!