Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha végleg eleged lenne az...

Ha végleg eleged lenne az életből, az itteni körülményekből, akkor hova mennél, mit csinálnál? (úgy értem valahova messze innen. )

Figyelt kérdés
Remélem érthető mit szeretnék kérdezni
2009. dec. 5. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én lakókocsival világgá mennék. Vinnék magammal fényképezőt, útlevelet, és minden országba elmennék, ahova akartam. Minden helyről szereznék magamnak valamilyen emléket, és rendesen áttanulmányoznám a külföldi embereket és szokásaikat. Elmennék parkokba, játszóterekbe, boltokba, és egyszerűen figyelném őket, aztán leírnám a tapasztalatokat. Összehasonlítanám őket a magyarokkal. Megtanulnék sok nyelven. Követném az egyik kedvenc együttesem turnébuszát, minden állomásra velük mennék és ott lennék az összes koncerten, amit adnak. Szilveszterkor pedig hazajönnék és elvinném az összes, számomra kedves embert magammal az újévi koncertsorozatra :D Sok képet csinálnék, amiket aztán gépen szépen átszerkesztenék, és felpakolnám netre a jobbakat, hogy mások is örüljenek. Meglátogatnék egy csomó kastélyt és kiállítást, és mindegyikről írnék beszámolót. Vennék térképet, és bejelölném, hogy hol voltam. Minden országban bemennék egy postára, és küldenék a családomnak képeslapokat, meg levelet az adott ország nyelvén. Vennék egy csomó könyvet: versesköteteket, meg pszichológiával foglalkozó könyveket, és amikor éppen kedvem lenne, akkor olvasnék belőlük. Nappal aludnék és éjszaka utaznék, mert akkor nincs olyan nagy nyüzsgés. Na, ki ad erre nekem pénzt és időt? :D
2009. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én Barcelonába tipliztem le pár hónapra, csak az a gond, hogy a válság miatt most mindenhol nehéz állást találni.

Sztem kezd azzal, hogy megtanulod a kinézett hely nyelvét, és utánanézel a munkavállalás feltételeinek. EU-n belül egyszerű a dolog.

2009. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!