Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hirtelen kiderülne hogy...

Ha hirtelen kiderülne hogy mondjuk egy hónap múlva meghalsz mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Hogy kezelnéd azt a tényt hogy ennyi időd van és vége?


Én nem nagyon lennék megrázva.Nem is mondanám el senkinek az utolsó hétig,addig hagy ne kelljen a sok sajnáló szempárral szembenéznem.Úgy élnék mint előtte,semmi extra,esetleg szerelmet vallanék valakinek,akinek így nem merném megmondani meg mindenkivel éreztetném hogy szeretem (akit szeretek) és velük tölteném az időt,amennyit tudok (:.Vagyis most ezt érzem de lehet ha igaz lenne nem így kezelném,viszont szerintem nem esnék kétségbe.És ti?


(nem vagyok se beteg se öngyilkos jelölt csak tegnap este eszembe jutott Az utolsó vakáció című film és belegondoltam én hogy kezelném a dolgot :D)


2011. aug. 19. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Vadul maszturbálnék minden közterületen.
2011. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Visszaszoknék cigire.
2011. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elutaznék a lehető legtöbb helyre, és ha már nem kéne a következményektől igazán tartanom sok hülyeséget csinálnék.
2011. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék semmit, de csak azért, mert annyira be lennék sz@rva vagy talán abszolút fel se fognám...
2011. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Beadnám a felmondásomat, és kérném a főnökömet hogy tekintsen el a szerződésben kikötött egy hónaptól.

A tényt magát elég rosszul viselném, valószínűleg mindent megtennék a maradék idő alatt, hogy kimenjen a fejemből még a gondolata is.

De legalább nyugodt szívvel kipróbálhatnám az ejtőernyőzést, tudván hogy nincs annyi vesztenivalóm mint "normális" esetben.

2011. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, mert nem hiszek az orvosokban. Most attól, hogy mondják, lehet, hogy még elélnék egy 10 évet, vagy ha annyit nem is, legalább egy5-öt...
2011. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mégsem szoknék vissza a cigire. A filmben kiderült, hogy a főhős mégsem beteg. Nagyon sz@r lenne újból leszokni...
2011. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rendet raknék. Elsősorban megsemmisíteném a titkos papírjaimat, emlékeket, amiket jobb, ha más nem lát.

Aztán elajándékoznám néhány tárgyamat/kacatomat néhány ismerősömnek, aki nem családtag.

Aztán én is szerelmet vallanék egy nagyon aranyosfejű valakinek, akit csak neten láttam és élőben nem, mert nem akart velem találkozni az én hülyeségem miatt.

Aztán faragnék magamnak koporsót, vagy elmennék világot látni, hátha nem itthon ér a halál.


Ja és írnék valami nyilvános blogot. Nem magamról, hanem arról, hogy miken vagyok felháborodva ebben az országban, meg az emberek életmódján, többek közt beolvasnék a szüleimnek, hogy mit is rontottak el velem kapcsolatban. Ezt most nem teszem meg amúgy, mert nincs érteleme, nem visz előbbre, csak több vitát szítana. De úgy átgondolhatnák, miután meghóttam magam.

:)

2011. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tényleg talán írnék egy könyvet is:O igaz vagy nagyon rövid könyv lenne vagy minden időmet arra fordítanám...
2011. aug. 19. 22:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez egy erősen elméleti kérdés, ami a gyakorlatban sajnos nem így működik. Megjósolni, hogy egy hónap múlva a fejedre esik egy tégla, nem fogja senki. Ha előre tudják, hogy meg fogsz halni, akkor beteg vagy. Márpedig olyan betegség nincs, ahol ilyen egyértelműen előrelátható a halálod ideje, és mégis tünetmentesen, vígan éldegélsz még az utolsó hónapban is. Valószínűbb, hogy fekszel az ágyon, és nyomják beléd a fájdalomcsillapítót, meg cserélgetik alattad az ágytálat.
2011. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!