Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hirtelen kiderülne hogy...

Ha hirtelen kiderülne hogy mondjuk egy hónap múlva meghalsz mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Hogy kezelnéd azt a tényt hogy ennyi időd van és vége?


Én nem nagyon lennék megrázva.Nem is mondanám el senkinek az utolsó hétig,addig hagy ne kelljen a sok sajnáló szempárral szembenéznem.Úgy élnék mint előtte,semmi extra,esetleg szerelmet vallanék valakinek,akinek így nem merném megmondani meg mindenkivel éreztetném hogy szeretem (akit szeretek) és velük tölteném az időt,amennyit tudok (:.Vagyis most ezt érzem de lehet ha igaz lenne nem így kezelném,viszont szerintem nem esnék kétségbe.És ti?


(nem vagyok se beteg se öngyilkos jelölt csak tegnap este eszembe jutott Az utolsó vakáció című film és belegondoltam én hogy kezelném a dolgot :D)


2011. aug. 19. 22:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom hogy ez nem így megy,hogy ilyen nem létezik, de most csak feltételeztem ha ez valami szörnyű csoda folytán kiderülne hogy pontosan egy hónap múlva csak úgy meghalsz,mit tennél?
2011. aug. 19. 23:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Na és ki jönne velem maszturbálni minden közterületre?:D
2011. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm,ő tuti vevő lenne rá...szólj ha haldokolsz és rádküldöm :D
2011. aug. 19. 23:45
 14/16 anonim válasza:
hohóó teljesen pozitívan kezelném a dolgot :D felvennénk anyával 50 csoki hitelt elmennénk nyaralni anyámmal (csak ő van még a családomból :/. ) kipróbálnék mindent amiről eddig csak álmodtam arany életet élnék egy hónapig de ha kiderülne h nem fogok meghalni megőrülnék s abba halnék bele :D:D jah és persze én is szerelmet vallanék egy régi szerelmemnek és sajnáltatnám magam előtte háthaa ... 15 /f
2011. aug. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz érzés lenne tudni előre, hogy mikor fogok pontosan meghalni. Ezért megpróbálnék hamarabb meghalni úgy, hogy napra pontosan ne tudjam előre az idejét. Veszélyhelyzetekbe sodornám magam, kipróbálnék valami extrém sportot, amibe inkább belehalni lehet, mint megsérülni, ha valamit rosszul csinálsz. Esetleg elmennék valami polgárháború sújtotta országba életeket menteni.
2011. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Nos...ezt a kérdést már rengetegszer lejátszottam a fejemben:) valószínűleg én sem mondanám el a barátaimnak...szeretném kiélvezni velük a maradék időmet, úgy hogy közben lehetőleg ne sajnáljanak:) ezen felül kipróbálnék rengeteg olyan dolgot, amiről úgy gondoltam hogy veszélyes... pl: bungee jumping :)
2011. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!