Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha végleg eleged lenne az...

Ha végleg eleged lenne az életből, az itteni körülményekből, akkor hova mennél, mit csinálnál? (úgy értem valahova messze innen. )

Figyelt kérdés
Remélem érthető mit szeretnék kérdezni
2009. dec. 5. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A csillagokba.
2009. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
oda ahol szeretnek, és örömest fogadnak :)
2009. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem egészen íg gondoltam :) amolyan lázadásféle, tehát elmenni a kedvenc országodba vagy ilyesmi... meg hogy mit csinálnál ott - akár szinte megvalósíthatatlan álmokra is kíváncsi volnék.
2009. dec. 5. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Idegen országba soha nem mennék,legfeljebb látogatóba.Én ebben az országban vagyok itthon,mégha sokszor nehéz is.Itt vannak rokonaim,barátaim,ismerőseim.Másutt pedig mindig idegen lennék,és ott sem lenne minden fenékig tejföl.Gyerekeim élnek külföldönés tudom,hogy hiáb keresnek jobban,mint itthon keresnének,de a honvágy sokat gyötri őket.
2009. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

megb@sznék minden országból 1-1 nőt

amúgy nem tudom

2009. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hm én szoktam ilyenről álmodozni hogy itthagyom ezt az egész szart(ez most nem pont M.o-ra irányult hanem inkább ismerősök,család stb) és elmegyek valahová ahol senki nem ismer és új életet kezdek , New York vagy valahol Angliában :D

de persze ez nem igazán reális , meg nem is lennék elég bátor hozzá

2009. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na ilyesmikre gondoltam :) Mert én is ilyeneken ábrándozok folytok és kíványcsi vagyok hogy vannak ezzel mások
2009. dec. 5. 22:02
 8/12 anonim ***** válasza:
én utálom ezt az országot, és remélem egyszer kijutok innen....
2009. dec. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Németországba mennék és baby sitter lennék
2009. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább más bőrbe bújnék.
2009. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!