Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha cukorbetegen...

Mit csinálnál, ha cukorbetegen nem lenne 1ft-od sem ételre?

Figyelt kérdés
10 napig nem tudsz enni, mert semmi pénz sehonnan.Így alakult,a lényeg, hogy mit tennél?
2010. júl. 31. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát az szar ügy... nem tudom... vegyek neked egy kenyeret?
2010. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerencsére nem vagyok sem cukros, sem szegény.Csak elgondolkodtam, hogy mit csinálhatnak?
2010. júl. 31. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kell feküdni kórházba.
2010. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem be kell,be fog feküdni kórházba,merthogy mentő viszi egy idő után.
2010. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, üres kamrának bolond a gazdasszonya. Már többször voltunk úgy, hogy éppen elfogyott a pénzünk, és nem tudtunk semmit sem venni. Abból éltünk, amink volt.

Mi ugyan nem vagyunk cukorbetegek, de elképzelem, hogy megnézi, mije van otthon, és beosztja. Ez elég nehéz lehet, mert kenyérből egy szelet a napi adagjuk, mézet, szőlőt nem ehetnek, és mindenről tudnia kell, hogy mennyit ehet belőle.

2010. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Kösz a kioktatást. Esetleg lehet a helyi önkormányzathoz rendkívüli szociális segélyért fordulni. Vagy kölcsönkérni zsét egy rokontól vagy havertól. Több ötletem nincs.
2010. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kioktattam volna egy válaszadód? Nem emlékszem.Amúgy mindenkinek köszi a választ, remélem nem lesz ilyen esettel dolgom szociális munkásként.Vagy ha igen akkor meg lehet oldani az ilyen és hasonló eseteket valahogy, főként, ha gyermek is van a családban.A legjobb ötletnek a kórház tűnik, a helyzet rendeződéséig.
2010. aug. 1. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, ha kioktattam valakit, nem állt szándékomban megbántani senkit.
2010. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem te, 21:06-ot éreztem annak. De lehet, hogy csak rossz napom volt.
2010. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!