Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A jövőben mindenki belém fog...

A jövőben mindenki belém fog rúgni?

Figyelt kérdés
2009 ápr 29 kirúgtak a munkahelyemről alkohol vétsége miatt. Előtte való este végezni akartam magammal 3 tasak flektorra 1 liter svéd keserűt ittam meg. Ezt az egészet a barátnőm szakítása váltotta ki, a történtek óta azóta patkányként, féregként tekintek önmagamra és a mai nap sem tudom feldolgozni. És ez mind lakáshitel mellett történt. Akkor ez azt jelenti mindenki előítéletes lessz velem? Valójában visszahúzódó és félénk tipusú srác vagyok. Azóta megbántam amit tettem. Azóta volt melóm az idén szeptember 24-november 26-ig de az létszámleépítés miatt szünt meg. Azóta megint felszínre törtek ezek az április végi események. Úgy érzem innentől meg vagyok pecsételve. 27/F
2009. dec. 5. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el Csernus :Férfi cimű könyvét.

Tuti használni fog.

Én most olvastam ki a Nő című könyvét is és hát,IGEN.

Ha valaki az igazságot akarja és szembe tud nézni vele akkor ajánlom !!!!!!!!!!!!

2009. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezt pontosabban!
2009. dec. 8. 20:35
 13/13 A kérdező kommentje:
Mivel nem olvastam egyiket sem nem értem válaszod!
2009. dec. 8. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!