Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A jövőben mindenki belém fog...

A jövőben mindenki belém fog rúgni?

Figyelt kérdés
2009 ápr 29 kirúgtak a munkahelyemről alkohol vétsége miatt. Előtte való este végezni akartam magammal 3 tasak flektorra 1 liter svéd keserűt ittam meg. Ezt az egészet a barátnőm szakítása váltotta ki, a történtek óta azóta patkányként, féregként tekintek önmagamra és a mai nap sem tudom feldolgozni. És ez mind lakáshitel mellett történt. Akkor ez azt jelenti mindenki előítéletes lessz velem? Valójában visszahúzódó és félénk tipusú srác vagyok. Azóta megbántam amit tettem. Azóta volt melóm az idén szeptember 24-november 26-ig de az létszámleépítés miatt szünt meg. Azóta megint felszínre törtek ezek az április végi események. Úgy érzem innentől meg vagyok pecsételve. 27/F
2009. dec. 5. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Te pecsételed meg saját magadat.Hisz gondolj csak bele, hogy ezt rajtad kívül más nem látja.

Tudom, hogy sz@r a helyzet, én is érzem.Velem is szakított a barátom, el kellett költöznöm tőlük, mert "nem akarta, hogy rámenjen a kapcsolatunk a munkakeresésemre" szóval nem találok munkát, és emiatt ideges voltam, és kiábrándult mindenből, és nem érzem, hogy van értelme az életemnek, meg semmi nem sikerül,amibe belekezdek, mindenhol nemet mondanak mindenre, erre még ő is szakít velem, mert "neki ez nem jó, "..."mert minden rajta csattan"

Hát..ez van, most mégsz@rabb.Én nem leszek öngyilkos senki miatt, inkább csak ülök és nézek ki a fejemből, néha meg rám jön a bőgés, hogy milyen szerencsétlen vagyok :(

22l

2009. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Addig írnak le mások, amíg játsszod a mártírt. Mindenkivel történnek rossz dolgok, normálisan is le lehet reagálni az ilyeneket, felesleges halálba siránkozni magad. Az élet akadályverseny, inkább élvezd, hogy egyre több akadályt sikerül átugranod! A bajok hajlamosak csőstül jönni, az élet már csak ilyen, egyszer fent, egyszer lent, képzeld, ha mindenki megöngyilkolná magát, aki elveszíti a munkáját vagy a csaját, kihalna az emberiség!
2009. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mártírkodok csak egyszerűen féregnek érzem magam.
2009. dec. 5. 19:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak folyamatosan képek villognak előttem ami akkor történt. És ez akaratomon kívűl.
2009. dec. 5. 19:21
 5/13 igabcsy ***** válasza:
100%

Mindenkinek az életében vannak mélypontok. Te most ezt éled meg. De ez nem jelenti azt, hogy soha nem lesz jobb. A saját sorsodat neked kell a kezedbe venned, és soha nem szabad feladni. Persze tudom, hogy amikor sorra érik az embert a kudarcok, akkor nehéz pozitívan gondolkozni.

De hidd el, hogy senki nem előitéletes veled szemben, hiszen az emberek többségének fogalma sincs arról, hogy most éppen min mész keresztül.

Nem írtál arról, hogy vannak-e barátaid. Rájuk mindig lehet számítani. Menj velük szórakozni, és máris jobb lesz a hangulatod.

És a szüleid? Velük laksz? Nekik is szükségük lehet a segítségedre. Tedd hasznossá magad velük szemben. Segíts nekik a ház körül vagy a bevásárlásban, vagy amit igényelnek. Lényeg ne gubózz be, mert akkor agyalsz, és pontosan ezt kell elkerülni.

És bárkinek segítesz, vagy jót teszel, az töltsön el boldogsággal, és este amikor lefekszel, gondolj arra, hogy a Te segítségeddel az az ember boldogabb lett.

Ezek a gondolatok segítenek Neked is a pozitív világnézetben. Hidd el előbb-utóbb minden jóra fordul.

De ne csak várd a sült galambot, hanem tegyél is érte.

Tudom manapság nehéz munkát találni. De bújd a netet, az újságokat, a hirdetéseket, mozgósíts minden ismerőst.... Biztosan sikerül újra munkába állnod.

Szorítok Neked!! :-))

2009. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Előző! És mekkora bűn az a világban amit a kommentemben írtam? Mert ezzel a szüleimet is bajba sodortam a szülői házon is jelzálog van és ha nincs meló időben akkor énmiattam kerülnek bajba beleértve én is.
2009. dec. 5. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Figy!


Amíg te sajátmagadra úgy tekintesz mint egy rakás xarra addig másoktól se várj mást!


Előszőr is neked kell kiállnod magad mellett, aztán kivívni a tiszteletet!



A múltat felejtsd el és lépj tovább, az hogy ezt csináltad csak a májad bánta, de az is hamarabb feldolgozta amint látom mint te magad...


Vagy ücsöröghetsz még a gödörben és sirathatod önmagad amíg bele nem fulladsz a saját könnyeidbe mivel megtelik a gödör...

2009. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tanulj megbocsájtani. Magadnak is. Akkor mások is meg fognak neked. A múlt elmúlt, csak a jelen van jelen.
2009. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálok. De úgy nehéz lesz ha a szüleimnek rossz napjuk van fel fogják ezt hozni.
2009. dec. 5. 23:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit megbocsájtottál magadnak, az már nem megtörtént esemény. Légy belső kontrollos, nem külső kontrollos. Ez azt jelenti, hogy ne másoknak akarj megfelelni.

Én hiszek Istenben, ő megbocsájt nekem, ha kérem. Neki kell megfelelni.

2009. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!