Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholistának számítok?

Alkoholistának számítok?

Figyelt kérdés
Ha két hétig nem iszom, akkor kívánom, hogy megigyak legalább két pohár bort. Naponta többször is eszembe jut, hogy milyen jó lenne inni egyet.

2014. jan. 25. 19:02
 1/5 Captain Hindsight ***** válasza:
jó úton haladsz
2014. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

komolyan kérdeztem

ha hétvégén elmegyek bulizni, az kb néghy sör megivását jelenti, de mostanában kevesebbet teszem ezt

de volt rá példa, hogy jó sokat megittam, máskor meg nem iszom hetekig

2014. jan. 25. 20:01
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
Két féle alkoholista van állítólag az egyik hétvégi vagy kéthetente hétvégi ivó,de akkor a sárga földig. A másik fajta azzal indít reggel hogy 1-2 feles azután egész nap eszébe sem jut. Meló után aztán változó 1-2 sör és irány haza. Ez a jobbik fajta. Az alkohol mindegy milyen az állaga szép lassan szokássá majd a személyiség részévé válik. Magamon tapasztaltam az utóbbit mert átéltem. Nyáron a melegben mikor láttam hogy viszik a nyalábjukban a sört nekem is beugrott az emlék és folyt a nyálam pedig már 2 éve semmit nem ittam csak üdítőt. Én örököltem tudom a hajlamot és szó szerint egy kortyot sem iszom mert előröl kezdődne minden. Gondolkozz ezen el és döntsd el mert ez a te életed.
2014. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha alkoholista lennél,akkor nem birnál 2 hétig pia nélkül lenni. De még azzá is válhatsz,ha nem vigyázol.
2014. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem ilyen kezdődő alkoholizmusod van.
2014. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!